1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzustkki
Aga35

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 18496

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-10-02, 09:44   Temat: Rak trzustkki
Bardzo mi przykro...dużo siły Wam życzę. :uuu:
  Temat: Rak trzustkki
Aga35

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 18496

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-09-29, 09:27   Temat: Rak trzustkki
Dużo siły życzę...korzystajcie z każdego dnia...
  Temat: Rak trzustkki
Aga35

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 18496

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-09-27, 15:24   Temat: Rak trzustkki
Olu..zgadza się..jest Nano Knife...jednak trochę to kosztuje..choć słyszałam , że w paru ośrodkach robią na NFZ. Jednak mało kto wie o tej metodzie i też nie zawsze można ją zastosować...wiem bo konsultowałam synka w Warszawie w celu przeprowadzenia takiego zabiegu.
  Temat: Rak trzustkki
Aga35

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 18496

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-09-27, 08:40   Temat: Rak trzustkki
Ja tylko przytoczyłam artykuł..i jak widać zdarza się...
Nam na szczęście w tej kwestii szczęście dopisało i wstępna diagnoza była już postawiona przez panią ordynator ze szpitala Biegańskiego w Łodzi...całkiem nie związanego z tematem. Potem ekspresowo byliśmy skierowanie do właściwego szpitala no ale co z tego...ten nowotwór jest bardzo podstępny...nie dawał najmniejszych objawów..a jak dał to już miał 4,5-5 cm...zajęte drogi żółciowe... :cry:
Niestety...nie udało się...
Ale to pokazuje , że nie do końca można spac spokojnie...jeśli mamy możliwość konsultacji..( na nawet jak nie) poradzmy się innych lekarzy...czy faktycznie jest tak a nie inaczej...
Maciek...trzymam kciuki za mamę...

[ Dodano: 2017-09-27, 12:37 ]
W ogóle jest jedna rzecz która nie daje mi spokoju...co trochę się słyszy o różnych, nowych metodach...ostatnio oglądałam o leku podawanym pani z glejakiem bezpośrednio w guz...i o pani z nowotworem wątroby gdzie młody lekarz na drukarce drukuje model wątroby danej osoby z tym guzem w formacie 3D ...następnie lekarze go usuwają..a nic nie słychać o nowych metodach leczenia nowotworów trzustki...no nic a nic. Nie ma nikogo kto chciałby podjąć takie wyzwanie??
Żadnych uczonych to nie interesuje?
Cechuje go wszak bardzo duża śmiertelność...dlaczego tak się dzieje? :cry:
  Temat: Rak trzustkki
Aga35

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 18496

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-09-26, 19:18   Temat: Rak trzustkki
Witam. Bardzo mi przykro z powodu mamy...mam nadzieje, że jednak jakoś jej się uda...każdy z bliskich zawsze ma nadzieję, choćby nie wiadomo co się działo...Zawsze jest czas na cud...
Ponieważ ja również straciłam synka w tej nierównej , ciężkiej walce..interesuje mnie temat ...ostatnio czytałam o pani Magdzie i diagnostyce odnośnie raka trzustki.
Byłam w szoku i przyznam..ręce mi opadły... :shock:
Oto link do artykułu
http://polki.pl/magazyn/r...65,artykul.html


Pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2017-09-26, 20:54 ]
Coś, co nigdy nie powinno mieć miejsca a taki lekarz powinien być ukarany.

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group