1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Agutka - komentarze
Alusia

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9607

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-10-25, 16:37   Temat: Agutka - komentarze
Witam wszystkich ;) Parę dni nie zaglądałam z braku czasu a tu masz babo placek :-( jakie wieści,cholerka.Jedyna nadzieja Doris,że nie złośliwe-dasz rade.Naprawdę może człowieka załamać ale przecież szuka się zawsze pozytywnego punktu zaczepienia :) Tego się trzymaj Dorcia ;) Życzę Ci aby jak najmniej bolało to płucko a następna walka z tym draństwem była ostatnią :flower: :trtd: pozdrawiam |buziaki|
  Temat: Agutka - komentarze
Alusia

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9607

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-10-18, 19:10   Temat: Agutka - komentarze
Doris ,kochana tak czytam i stwierdzam ,że ty sama jesteś chodząca wykipedia ;) Dzielna kobitka :lol: Uwazam że problem z opadaniem ,to tylko kwestia czasu.Pamiętam jaką miałam sprawność ręki po operacji ,a jak było po 2 tygodniach :lol: niebo a ziemia. Co do klipsów miałam coś takiego zostawionego w miejscu wycięcia,właśnie po to żeby dokładnie było określone miejsce do ewentualnego naświetlania,to się samo wchłania nie ma po tym śladu ;) U mnie akurat zrezygnowano z naświetlań ale jednak jak by była taka potrzeba to zawsze już jest wyznaczone miejsce dokładnie gdzie :lol: życzę zdrowia i jak najlepszych wyników |buziaki| papozdrawiam wszystkich :lol:
  Temat: Agutka - komentarze
Alusia

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9607

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-10-14, 15:04   Temat: Agutka - komentarze
Dorcia,fantastyczna wiadomość :lol: :lol: :lol: teraz spokojnie odpoczywaj ,zanim ruszysz na następną walkę :) Buziaki ,pozdrawiam serdecznie wszystkich ::dance:: ::dance::
  Temat: Agutka - komentarze
Alusia

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9607

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-10-06, 19:37   Temat: Agutka - komentarze
Kochana, ogólnie jest tak ,że jestesmy traktowani jak towar ze skaza. :lol: Trzeba Nas naprawić ,zaszyć ,wyciąć -nikt sie personalnie Nami nie przejmuje.Więc silna wiara w to że będzie dobrze i bardzo dobrze jest niezbędna :lol: Zrób tak jak mówisz,życzę owocnej rozmowy,Ty jesteś w tym momencie najważniejsza,pamiętaj ,może nie dla lekarza ale dla siebie.Należy Ci się komfort w danej sytuacji i tego wymagaj :lol: Buziaki :okok" :uhm!: Pozdrawiam wszystkich :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group