1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Polecamy książki
Anelia

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 48655

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-02-27, 12:07   Temat: Polecamy książki
Gazda, no tak ...
Wiesz jeden lubi kryminały, inny romantykę a jeszcze inny fantastykę
Trudno mnie jest siebie zrozumieć dlaczego akurat takie książki pochłaniam w np "dwie noce" ... fakt książki może i nie są budujące tak jak np "Listy do Boga" ale są życiowe ... a wiesz kobitki już tak mają, że lubią sobie czasem popłakać ;)
Wiem jedno nie mogłabym czytać kryminałów czy fantastyki, męczyłabym się strasznie.

A i jakiś czas temu ktoś sprezentował mi książkę "Cień wiatru" pózniej "Koniec jest moim początkiem" ...wertowałam strona za stroną a w głowie pozostawała pusta :roll: po kilku stronach odłożyłam książkę na półkę i więcej do nich NIE wrócę ...
aaa jeżeli może jest ktoś chętny na którąś z tych 2 książek, chętnie wyślę, pożyczę ...
  Temat: Polecamy książki
Anelia

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 48655

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-02-27, 11:02   Temat: Polecamy książki
A ja skończyłam czytać książkę "Listy do Boga". Po przeczytaniu tej książki niestety jeszcze bardziej zaczęłam zadawać sobie pytanie DLACZEGO ? :-(
a teraz zaczęłam czytać książkę "Pomylona tożsamość"
  Temat: Polecamy książki
Anelia

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 48655

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-11-30, 20:19   Temat: Polecamy książki
Witam czytelników :)
Ja ostatnio przeczytałam książkę:
"Duchy pośród Nas" autor: James Van Praagh (dość ciekawa książka)

A dziś wreszcie udało mi się kupić książkę, którą już od kilku tygodni poszukuję :
"Zapomnij o śmierci, mamo!" autor: Judith End.
Czy ktoś z Was już to czytał ? Ja zaczynam dziś :)

Niezwykła, pełna nadziei opowieść o chorobie, powrocie do zdrowia i odkrywaniu tego, co najpiękniejsze w życiu.
Książka w opowiada o blisko 2-letniej walce z chorobą nowotworową 25-letniej Judith End: poczynając od dnia, kiedy dowiedziała się o tym, że cierpi na złośliwego raka, do roku po zakończeniu chemioterapii.
Czytelnik wraz z bohaterką mierzy się z niezwykle trudnymi uczuciami: niedowierzaniem, złością, bezsilnością, strachem i powrotami nadziei. Staje się świadkiem często bolesnych kontaktów ze służbą zdrowia, licznych zabiegów i operacji. Oczami Judith widzi, jak choroba utrudnia relacje z bliskimi, mężczyznami, a przede wszystkim z czteroletnią córką. I wraz z bohaterką na nowo odkrywa smak życia.
Niezwykle poruszająca, a przede wszystkim dająca nadzieję lektura.

Judith End (ur. 1981 r.) to samotna matka, lektorka w hamburskim wydawnictwie książek audio, amazonka, która stoczyła wygraną walkę z rakiem piersi.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group