1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: carcinoma non microcellulare
Anelia

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 27364

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-05-09, 21:40   Temat: carcinoma non microcellulare
mery, kochana,przykro mi,że tata ma te bóle :-( na prawdę bardzo mi przykro, może dadzą tacie inny lek ,który pomoże :?ale?:
mery napisał/a:
chociaż ja wciąż mam nadzieję na cud
I TO JEST WAŻNE !!! Ja też mam nadzieję ,że jednak cud się stanie ...
Życzę Wam mery, z całego serca aby Twojemu tacie te bóle minęły...
  Temat: carcinoma non microcellulare
Anelia

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 27364

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-05-09, 19:18   Temat: carcinoma non microcellulare
mery, Co tam u Was ? Jak tata się czuje ?
  Temat: carcinoma non microcellulare
Anelia

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 27364

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-21, 20:59   Temat: carcinoma non microcellulare
Kochana mery miejmy nadzieję (z pewnością tak jest),że to tylko efekt uboczny po chemii,który szybko minie !Trzymam za Was kciuki i życzę szybkiej poprawy samopoczucia i DUŻOOOOOOO SIŁY !
  Temat: carcinoma non microcellulare
Anelia

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 27364

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-21, 17:49   Temat: carcinoma non microcellulare
Mery i co tam U Was słychać ? Odezwij się......
  Temat: carcinoma non microcellulare
Anelia

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 27364

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-09, 18:45   Temat: carcinoma non microcellulare
mery, Cieszę się,że Twój tata wraca do zdrowia i trzymam mocno kciuki w dlaszym leczeniu. Dziękuję za zainteresowanie moim wątkiem. Tak,dziś środa zawiozłam tatę na oddział onkologii. Dziś tata miał bardzo opuchniętą twarz i szyję, nie spał dobrze w nocy i do tego jest zmartwiony co będzie dalej. Miał zrobione kilka badań a wyniki i diagnoza co dalej będzie jutro. Co do mnie to czuję się okropnie, załamana,zapłakana,mam złe myśli w głowie ,których nie potrafię rozwiać. Nie umiem sobie z tym wszystkim poradzić. Myślałam,że będę silna a jednak okazało się,że jestem bardzo słaba psychicznie:(((((( Nie wiem gdzie szukać wsparcia i pomocy. Nie chcę tu w Twoim temacie za dużo się rozpisywać na mój temat,dlatego też jeżeli masz ochotę to wejdz na mój wątek i poczytaj :((( Dziękuję za zainteresowanie. Ściskam mocno i życzę powodzenia.
  Temat: carcinoma non microcellulare
Anelia

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 27364

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-06, 20:55   Temat: carcinoma non microcellulare
To dobrze,że tatuś czuje się dobrze. Miejmy nadzieję,że tak będzie dalej :) U mnie strasznie,ten ogromny strach przed chemią mnie przeraża !!! Bardzo się boję jak to będzie po.... W środe tata idzie do szpitala i wtedy też zacznie się leczenie. Tata ogólnie czuję sie dobrze. Odżywia się dobrze ale mimo to nie bardzo przybiera na wadze. Często puchnie mu szyja i twarz. Boi się też bardzo,zadaje mi wiele pytań a ja na wszystkie pozytywnie odpowiadam.
  Temat: carcinoma non microcellulare
Anelia

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 27364

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-06, 12:33   Temat: carcinoma non microcellulare
Musisz mieć nadzieję !!!!!!!!!!!!!!!!!! A co tam u Was dzisiaj słychać? Jak czuję się Twój tatuś ?
  Temat: carcinoma non microcellulare
Anelia

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 27364

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-04, 19:33   Temat: carcinoma non microcellulare
Oczywiście Niech tata je na co ma ochotę. Nic na siłę. Te jogurty ponoć są dobre,więc spróbuj tatę przekonać. Jedna mała buteleczka:da rade :) Ma dużo witamin i wartości odżywczych. Mój tatuś na razie jest przed pierwszą chemią:( Też strasznie się boje !!! Na razie jeszcze dobrze się odżywia i do tego ten jogurcik pije. Do tego aby myślał pozytywnie kupiłam tacie książkę,którą polecił mi doktor. Potęga podświadomości. Kup to tacie jeżeli lubi czytać.
Trzymam za Was kciuki.
  Temat: carcinoma non microcellulare
Anelia

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 27364

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-03, 21:12   Temat: carcinoma non microcellulare
W mojej sytuacji jesteśmy jeszcze przed chemią taty. Ja tacie na apetyt kupuje Nutridrink. Je w miare dobrze ale warto też dodać mu coś na wzmocnienie organizmu,dlatego daję mu jedną buteleczkę dziennie Nutridrinku. Może kup to tacie. No i przede wszystkim staraj się go wspierać i jak najczęściej być przy nim. Pozdrawiam i ściskam mocno.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group