1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: NDRP płuca prawego
Anelia

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 70285

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-31, 20:34   Temat: NDRP płuca prawego
monia... napisał/a:
Wyczytalam ze rak pluc daje rowniez przerzuty do glowy. W przypadku mojego brata tak bylo.

I u mojego taty tak było. Pojawiły się zachwiania równowagi, oczy miał jakieś "inne", czasami ale tylko czasami powtarzał się, a raz kiedy w nocy chciał wstać do toalety przewrócił się. Na samym początku zaniepokoiło mnie to jak tata chodził tzn zauważyłam to w szpitalu kiedy chodził sobie po korytarzu a ja go obesrwowałam: lewe ramie miał dużo niżej od prawego (wyglądało to tak jakby na ramieniu miał zawieszoną ciężką torbę której nie może udzwignąć). Wcześniej tak nie było, tatko zawsze chodził wyprostowany. Zapytałam tatę dlaczego tak niżej ma to ramie a on nie umiał odpowiedzieć, mówił że nie wie :?ale?:
I tu uwaga na koniec maja po tych objawach pojechałam z tatą prywatnie do neurologa. Zbadała tatę, kazała wykonywać różne ruchy i powiedziała, że nie ma nic co mogłoby ją zaniepokoić, tata każdy ruch wykonywał prawidłowo :shock: .
Po około 2 tyg. powiedziałam Naszej onkoloszce o objawach, zleciła TK głowy. Przyszła też tatę obejrzeć już inna neurolog w szpitalu. I już po samych ruchach taty (a były po 2 tyg inne) stwierdziła co i gdzie może się dziać złego :shock: podczas badania przyszedł wynik TK i potwierdziło się to co powiedziała neurolog w szpitalu.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group