1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gruczolakorak- a chemia
Anelia

Odpowiedzi: 323
Wyświetleń: 64204

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-28, 20:39   Temat: Gruczolakorak- a chemia
mariolab napisał/a:
niestety nie mam skanera aparat foto zepsuł się. jak tylko będę miała możliwość to zamieszczę.

mariolab, pamiętaj, że abyś uzyskała konkretną odpowiedz musisz zamieścić dokładne wyniki, ostatni wypis itp. Ja też nie mam ani skanera ani niczego innego przez co mogłabym wrzucić szybko ważne wypisy ale przecież możesz to po prostu przepisać ;) ja tak robiłam. Czasami zajmowało mi to sporą chwilkę aby dokładnie przepisać te wszystkie medyczne zwroty ale jednak wolałam troszkę czasu na to poświęcić aby zapisać dokładne dane i uzyskać konkretną odpowiedz. Myślę, że i dla Ciebie nie powinno to sprawiać problemu !
mariolab, czasami słowa, które usłyszymy od lekarzy- powtarzamy na forum często coś przekręcając , nie sądzę że tak jest w Twoim przypadku jednak choroba, diagnoza i leczenie wywołuje u Nas taki stres, że część zadanych przez nas pytań i uzyskanych na nie odpowiedzi po prostu przekręcamy.
  Temat: Gruczolakorak- a chemia
Anelia

Odpowiedzi: 323
Wyświetleń: 64204

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-10, 22:10   Temat: Gruczolakorak- a chemia
mariolab napisał/a:
i czy może pić to siemie ?

Mój tata kiedy miał naświetlania p.doktor poleciła Nam to kupić i pić 2 razy dziennie.
Myślę, że można to pić. Zaszkodzić-raczej nie zaszkodzi.

mariolab napisał/a:
nie zapytałam też lekarza co tata może jeść a czego nie.

myślę, (tak też mi pisano w moim wątku), że można jeść to co się lubi a więc to na co tata ma ochotę.

mariolab napisał/a:
Czy może mi ktoś powiedzieć czego unikać przy chemioterapii.

osób chorych, przeziębionych - tego należy unikać nie tylko przy ale również po chemioterapii. Chemia osłabia organizm przez co chory ma zwiększone ryzyko złapania jakieś dodatkowej infekcji.

mariolab napisał/a:
roszę nie pisać, jeżeli sytuacja jest beznadziejna. wolę mieć cały czas nadzieje

ja też taka byłam, wolałam troszkę mniej wiedzieć aby nie stracić tej jedynej, która do końca pozostała nadzieji.

mariolab, Pozdrawiam i życzę dużo siły Twojemu tacie jak i Tobie !
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group