1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: mariolab - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 579
Wyświetleń: 72139

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-22, 22:26   Temat: mariolab - komentarze
kasia123m, tak, Justynka ma rację. Przez jakiś czas nie można moczyć tej części ciała, która była naświetlana.
  Temat: mariolab - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 579
Wyświetleń: 72139

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-16, 21:40   Temat: mariolab - komentarze
mariolab, miałam się odezwać ale widzę, że Romek mnie wyprzedził i nie bardzo wiem co mogłabym jeszcze dodać.
Przeczytaj uważnie co chce przekazać Ci Romek. I Kasiu Ty też :) Ja mogę jedynie podpisać się pod Jego słowami.
Mariolka, Kasiu nie patrzcie na statystyki, nie patrzcie daleko na przód w tej chwili nie zdajecie sobie sprawy ile cennego czasu tracicie wybiegając zbytnio w przyszłość. Tych chwil nie wrócicie a przyszłość zawsze może się zmienić.

Ja wiem, wiem ....myślicie pewnie sobie teraz : łatwo jest jej mówić ;)
....ale pamiętajcie dziewczyny ja nie chcę na złe. Człowiek uczy się na błędach i ja te same błędy czasami popełniałam.
Często myślałam o przyszłości, chowałam się po kątach, "wybiegałam" w przyszłość i płakałam i co to dało ?
Dało tylko tyle, że straciłam mnóstwo czasu na zbędne rozmyślanie, które i tak niczego nie zmieniło ...
Oczywiście płacz jest potrzebny - to też wiem po sobie, oczyszcza troszkę z emocji.
Do dziś często popłakuję ale po chwili jest jakby lżej...

Dla Was ode mnie _itsme_ |buziaki| :flower:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group