1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki chromofobowy
As

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 34807

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-03-13, 13:56   Temat: Rak nerki chromofobowy
Witaj Młody, masz już wynik, to dobrze (w tym całym nieszczęściu) że zaawansowanie choroby oceniono na I stopień - to są bardzo dobre rokowania. Mój mąż w piątek miał wykonany zabieg biopsji, więc czekamy na wyniki histopatologiczne. Wyobraź sobie, że Anglia odmówiła nam wyrażenia zgody na leczenie w Polsce (nie wydała druku S1) ale będę nadal próbowała go zdobyć a jeśli nie S1 to E112 ponoć łatwiej. Kiedy wracasz do Polski?
  Temat: Rak nerki chromofobowy
As

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 34807

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-03-07, 12:17   Temat: Rak nerki chromofobowy
Witaj młody,
Widzę, ze dawno już Cię nie było na forum. Jestem w takiej samej sytuacji co Ty, mój mąz także na raka nerki i zmaga się ze służbą medyczną w Anglii. Przeszłam już wiele dowiadując się jak to jest z polskim ubezpieczeniem oraz refundacją leków i wierz mi, ze wcale nie jest to takie proste. "Polska to chory kraj" w którym leki na raka nerkę nie są refundowane przez NFZ, chyba, że pacjent podda się badaniom klinicznym czyli testowaniu tych leków.
Proszę skontaktuj się ze mną a wymienimy się doświadczeniami. Teraz jestem na etapie czekania na wniosek S1 oraz formularze P45 i P60 mam nadzieję, że do tego momentu zostanie ustalony typ leczenia (mam nadzieję, ze celowego), lekarze dobiorą leki i zabieram męża do domu.
pozdrawiam i czekam na jakieś informacje

_________________________
Część posta i odpowiedzi wydzielone do osobnego wątku.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group