1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak odbytnicy, przerzuty do wątroby, odmowa przyjęcia chemii
Iwonka1

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 15988

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-03-28, 01:59   Temat: Rak odbytnicy, przerzuty do wątroby, odmowa przyjęcia chemii
absenteeism, oczywiście przepraszam, Mona, jak najbardziej zapraszam na mój wątek "rak trzonu trzustki".
  Temat: Rak odbytnicy, przerzuty do wątroby, odmowa przyjęcia chemii
Iwonka1

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 15988

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-03-25, 00:49   Temat: Rak odbytnicy, przerzuty do wątroby, odmowa przyjęcia chemii
Mona, dziękuję. Ja trzymam kciuki za Ciebie.
U mojego taty te wymioty pojawiły się na koniec stycznia/ początek lutego - poczytaj w moim wątku jeśli będziesz miała chwilę. Natomiast w hospicjum jesteśmy od tygodnia, dziś już też mówi, że chciałby odejść... jest zmęczony. Tak bardzo walczył i tak dzielnie od maja zeszłego roku.

Nie wiem niestety co może oznaczać kulka na potylicy, a Twój tata jest świadomy? Kojarzy wszystko? Mojemu już trochę zaczyna się zamazywać obraz rzeczywistości, ale tylko troszkę i od czasu do czasu.... pozdrawiam i dużo siły!

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2014-03-25, 08:18 ]
Iwonka1, jeśli chciałabyś opowiedzieć co u Twojego Taty, podaj link do swojego wątku - opisywanie cudzych historii w wątku merytorycznym danego pacjenta wprowadza małe zamieszanie.

  Temat: Rak odbytnicy, przerzuty do wątroby, odmowa przyjęcia chemii
Iwonka1

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 15988

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-03-23, 10:38   Temat: Rak odbytnicy, przerzuty do wątroby, odmowa przyjęcia chemii
Mona, bardzo współczuję. Jeśli tata nie może się wypróżnić to może coś dzieje się z jelitami, tak jest właśnie u mojego taty, były uporczywe wymioty nawet po łyku wody, po prostu żołądek nie przepuszczał dalej bo jelita zablokowane przez nacieki nowotworowe z dwóch stron, dlatego tata ma założoną sondę, przez którą wszystko co wypija trafia do worka na zewnątrz. Jeść nie może, żywiony jest pozajelitowo. Też pojawia się czkawka, dostaje krople Fenactil - na trochę pomagają. Żółte oczy to może być objaw, że dzieje się coś z wątrobą, na pewno trzeba monitorować bilirubinę. U nas to już przekroczyła normę pięciokrotnie lub może i więcej. Tata też ma żółte oczy... Trzymaj się. Ciężko jest, oj ciężko... pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group