1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płaskonabłonkowy
JaBaba

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 28480

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-06-08, 21:48   Temat: rak płaskonabłonkowy
::rose::
  Temat: rak płaskonabłonkowy
JaBaba

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 28480

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-08-20, 07:55   Temat: rak płaskonabłonkowy
EwkaCich, Tak trzymać :okok"
  Temat: rak płaskonabłonkowy
JaBaba

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 28480

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-07-16, 10:30   Temat: rak płaskonabłonkowy
EwkaCich napisał/a:

Czytałam też, że może pojawić się nalot w ustach, co wtedy stosować?

Ja stosowałam AlfaMED - specjalistyczny płyn do płukania jamy ustnej przed,w trakcie i po terapii przeciwnowotworowej.Może zastępować pastę do zębów.
  Temat: rak płaskonabłonkowy
JaBaba

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 28480

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-07-12, 11:23   Temat: rak płaskonabłonkowy
EwkaCich napisał/a:
Wczoraj tata miał robione echo serca, wszystko jest w porządku. Kardiolog stwierdził, że kołatanie serca jest najprawdopodobniej wynikiem choroby tarczycy. Leków żadnych na to schorzenie nie dał.

Czy badał tatę endokrynolog? U mnie przy nadczynności tarczycy serce też harcuje ;)Poza tym przy nadczynności tarczycy trzeba zachować ostrożność przy TK z kontrastem.
Ja cały czas biorę lek na nadczynność i gdy mam mieć TK to dzień przed badaniem i potem przez 7 dni po biorę podwojoną dawkę leku. Być może kłopoty taty po tomografie mają właśnie związek z tarczycą.

[ Dodano: 2017-07-12, 11:32 ]
EwkaCich napisał/a:
Dziś tata jest przyjmowany na odział onkologi. Na skierowaniu jest T4N1M0 to III stadium, tak?
Wiemy od lekarza, że w jego przypadku stosowanie radio i chemioterapii jednocześnie jest zbyt niebezpieczne. Dlatego na razie tylko chemia

Ja rownież mialam takie leczenie - najpierw chemia potem radioterapia. Jednoczesna chemio-radioterapia jest bardzo obciążająca dla organizmu - lekarz zapewne wie co dla taty lepsze.
Głowa do góry - ja przy stadium III B kulam się już ponad 2 lata i funkcjonuję w miarę normalnie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group