1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: proszę o pomoc w interpretacji wyników mojej mamy!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 27781

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-01-09, 22:58   Temat: proszę o pomoc w interpretacji wyników mojej mamy!
Przy stopniu IIIA chemioterapia jest potrzebna - szczególnie przy N2.

A Mama miała robione kontrolne rtg po operacji? Mój Tata miał dzień po operacji i po tygodniu - jak wychodził ze szpitala.
Kontrolne rtg mogłoby wykluczyć ewentualne powiklania - jakies ropnie płuca itp.
Zapewne jest to infekcja, ale warto trzymac rękę na pulsie, tym bardziej, że organizm po operacji jest bardzo oslabiony.
pozdrawiam i wiele dobrego życzę
  Temat: proszę o pomoc w interpretacji wyników mojej mamy!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 27781

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-01-09, 13:36   Temat: proszę o pomoc w interpretacji wyników mojej mamy!
Kochamswojąmamę,
Jak się Mama czuje, co się dzieje?
Napisz, jak będziesz mogła...

pozdrawiam,
  Temat: proszę o pomoc w interpretacji wyników mojej mamy!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 27781

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-01-07, 00:41   Temat: proszę o pomoc w interpretacji wyników mojej mamy!
Z tego co wiem, to powikłania mogę wystąpić po pewnym czasie nawet.
Dwa tygodnie od operacji to nie jest dużo. Mama jest zapewne bardzo słaba, więc byle wirus może być dla oslabionego organizmu bardzo groźny.
Trzymam kciuki, by udało się sprowadzić jakiegos dr. Jakoś nie wyobrażam sobie, by Twoja Mama czekała w poczekalni wsród tłumu zagrypionych pacjentów. To może być dla Niej zabójcze:(
  Temat: proszę o pomoc w interpretacji wyników mojej mamy!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 27781

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-01-06, 18:31   Temat: proszę o pomoc w interpretacji wyników mojej mamy!
Witaj,
Kiedy dokladnie mama miała operację? Ile to czasu już minęło?
Być może to jakaś infekcja wirusowa, być może powikłania po operacji, które ujawniły się później.
Jednym słowem, skoro operacja byla niedawno i jeśli to jest grypa, to przeciez organizm Mamy jest napewno bardzo osłabiony, więc przydałoby się by została dokładnie obadana. Nie wiem czy zwykły lekarz POZ wystarczy. Moim zdaniem pogotowie powinno przyjechać, bo Mama przecież nie jest zwykłym pacjentem z grypą.
pozdrawiam,
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group