1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzonu macicy zaawansowany
Mana

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 37207

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-03-02, 15:46   Temat: Rak trzonu macicy zaawansowany
Jolu, znam doskonale bol, jaki sie wiaze z samotnoscia. Moj tata czekal na kazde odwiedziny, kazdego dnia kazal mamie kupowac swieze ciastka, bo moze ktos go odwiedzi.... A ci co obiecywali... zapadli sie pod ziemie. A przeciez rak to nie choroba zakazna. Wiesz mysle, ze Mama musi sie z ta cala sytuacja oswoic. Przciez to wszystko dzieje sie w zabojczym ciele. Moj Tata po diagnozie raka trzustki pierwszy miesiac prawie nic nie mowil, widac bylo ze zmagal sie z tym co go spotkalo. Potem "wrocil" do normalnego, o ile tak mozna powiedziec, zycia. Zmarl 6 miesiecy od diagnozy.
Moze Mama potrzebuje teraz takiego wyciszenia, skoro mowi, ze dzieci by ja denerwowaly. W takim czasie wystarczy zwykla obecnosc, nawet taka bez slow.
Pozdrawiam Cie cieplo i zycze duzo, duzo sily. :tull:
  Temat: Rak trzonu macicy zaawansowany
Mana

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 37207

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-03-02, 11:34   Temat: Rak trzonu macicy zaawansowany
mikjola1, mama moze byc faktycznie slaba po chemii. Lepiej nie namawiac na sile do spaceru. Tak jak pisala DSS wazne jest by teraz wyczuwac, i spelniac jej pragnienia i zachcianki. Nie ma ochoty na spacer, ok, byc z nia w domu. Teraz wazne jest to czego ona pragnie i potrzebuje. Jezeli chodzi o nutridrinki to moj tata nie mogl na nie patrzec, na sam ich widok mdlilo go. Nie wiem jak jest teraz, ale kiedy moj tata chorowal to byly same mdle smaki, wiec w naszym przypadku sie nie sprawdzily. Wiem jak wazne jest spelnianie zachcianek, bo moj tata niestety nie mogl zjesc upragnionego sledzika, bo kiedy lekarz wyrazila zgode, mial badania ktore wymagaly diety, operacje (otworzono go i zaszyto), a dwa dni pozniej zmarl...... czekajac na swojego sledzika. Nie wiem czy masz balkon, lub ogrodek moze Mama chciala by chwile posiedziec na balkonie..... Nie wiem co Ci poradzic.... Jestem z Wami w tym trudnym, ale i zarazem bardzo cennym czasie.
Pozdrawiam cieplo
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group