1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Trzustka - guz
Monika2012

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9352

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-04-18, 10:42   Temat: Trzustka - guz
Witaj,
podpisuję się pod tym co napisała Grażka. Nawiązując do uwagi poczynionej przez absenteeism - jestem ostatnią osobą, która wzywałaby pogotowie bez konkretnej i ważnej w moim przekonaniu przyczyny. Do Mamy wzywałam pogotowie 2 razy uprzednio wzywając lekarza z opieki całodobowej, który sam kazał następnym razem wzywać pogotowie, a na moją uwagę, że nie chcą przyjeżdżać do pacjenta usłyszałam:"to proszę skłamać". Mówimy o sytuacji ekstremalnej, w środku nocy, kiedy jest się samemu z ciężko chorym i bezradnym człowiekiem, który całym ciałem prosi o ratunek a ja nie mogę go udzielić. Temperatura może mieć różne podłoże - w naszym przypadku to było po protezowaniu zapalenie dróg żółciowych połączone z ciągłymi wymiotami.
Mam nadzieję, że nasze uwagi pomogą Ci w podejmowaniu decyzji - ważnych przede wszystkim dla Twojego Ojca, ale potem także dla Ciebie.
Pozdrawiam i jestem myślami z Wami :/pociesza:/
  Temat: Trzustka - guz
Monika2012

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9352

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-04-17, 10:11   Temat: Trzustka - guz
Witaj,
bardzo Ci współczuje z powodu choroby Taty, ale musisz mieć dużo siły na walkę. Wymuś badanie TK jamy brzusznej lub rezonans - koniecznie. Ojciec musi być jak najszybciej zdiagnozowany. Co do wyniku hist.pat pytaj o niego codziennie - u mojej Mamy wynik był po 2 tygodniach. Następnym razem jak pogotowie nie będzie chciało przyjechać - to kłam tak długo aż przyjedzie. Jeśli widzisz, że stan Taty się pogarsza nie zwlekaj z pomocą lekarską ( całodobowa opieka lub pogotowie). Co do stanu wiedzy Twojego Taty, uważam że powinien wiedzieć o chorobie i o szansach (nie o braku szans), ale to Twój wybór. Tutaj liczy się czas. Ja już przegrałam (przeczytaj mój wątek), ale teraz jestem o całe niebo mądrzejsza, m.in. dzięki temu forum. Ściskam Cię mocno i życzę powodzenia :/pociesza:/
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group