1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór tarczycy
Olivka

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 12145

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-12-11, 09:14   Temat: Nowotwór tarczycy
Ciesze sie, ze wszystko zmierza ku dobremu i rowniez zycze zdrowka :-D
  Temat: Nowotwór tarczycy
Olivka

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 12145

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-11-10, 23:00   Temat: Nowotwór tarczycy
Witaj Fipapka!
Trzymam kciuki, zebys bez problemow przeszla leczenie i dolaczyla do grona zdrowych.

Jestem 5 lat po leczeniu raka brodawkowatego i lekarz powiedzial, ze jest male prawdopodobienstwo, ze wroci, no ale nigdy nie mozna miec 100% pewnosci. Moj lekarz twierdzi, ze jest o wiele wiecej innych chorob, ktorymi powinnam sie martwic, a o tym epizodzie z rakiem zapomniec. I tego sie trzymam :)

Tak moze byc z tym wapniem, bo niestety mogly zostac naruszone lub wyciete przytarczyce. Z czasem objawy beda lagodniejsze, ale ja ok. pol roku musialam przyjmowac wapn i bardzo pomogl mi propranolol, ktory wciaz biore, bo mialam takie drzenia dziwne, jakby wewnetrzne, ktore calkowicie mi po tym leku przeszly.

Nie pomoge niestety z osrodkiem w Gliwicach, bo operowana bylam w Szczecinie, a radiojod dostalam na Saszerow w Warszawie, ale slyszalam, ze Gliwice sa najlepsze w komplekowym podejsciu do tematu i wysokim stopniu specjalizacji leczenia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group