1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gruczolakorak płuca
Peti

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 28933

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-29, 20:53   Temat: Gruczolakorak płuca
Aga

pomyśl o onkopsychologu, bo nastawienie mamy jest bardzo ważne.
  Temat: Gruczolakorak płuca
Peti

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 28933

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-29, 15:35   Temat: Gruczolakorak płuca
AgaS. napisał/a:
Może to będzie straszne co teraz napiszę, ale mam tylko jedno życzenie by moja mam nie cierpiała nawet jeśli miałabym ją stracić za tydzień, miesiąc....nie chcę by cierpiała. Już bardzo cierpi a ja coraz trudniej sobie z tym radzę


To nie jest straszne, takie zyczenie pojawia się bardzo często. W sytuacji, gdy wiemy, że nic już nie może pomóc naszym bliskim, jeżeli wiemy, że odchodzą chcemy dla nich jak najlepiej. A najlepiej w tej sytuacji to odejście bez bólu.

AgaS. napisał/a:
Wszyscy wokół powtarzają musisz być twarda


bzdura! wcale nie musisz. Powinnaś tylko przy mamie być silna, żeby pokazać mamie, że jesteś silna i będziesz trwać przy niej jak skała.
Ale dla innych to Ty nic nie musisz!

AgaS. napisał/a:
Dlaczego Bóg pozwala no to wszystko.


mnie jest trudno na to odpowiedzieć, bo jestem agnostyczką, ale mogę powiedzieć tylko tyle : taki już nasz los...jedno jest tylko pewne: mimo takiej tragedii, tylu przeżyć napewno życie Cię bardzo zmieni.

AgaS. napisał/a:
Coraz częściej mnie serce boli wychodzą nerwy, ale przeżyję i to choć to nie będzie łatwe....


napewno nie będzie, bedzie pewnie jeszcze gorzej...jesteśmy tutaj wszyscy złączeni solidarne w boju...jeśli potrzebujesz wsparcia psychicznego..jesteśmy tutaj...zawsze ktoś Cię wysłucha...mamy wszyscy takie same odczucia, więc któż bardziej Cię zrozumie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group