1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
Peti

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 40114

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-12, 15:15   Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
Jolka

łączę się z Tobą w bólu....
  Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
Peti

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 40114

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-26, 13:25   Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
Jolka

rozumiem Cię z całego serca, ja zdecydowałam się na opiekę lekarza w domu - hospicjum domowe- i to wcale nie oznacza, że przestałam walczyć.

Jestem w takim komforcie, że dwa razy w tygodniu jest u nas lekarzz pielęgniarką ( w razie potrzeby są również na telefon 24/h) i mogę być pewna, że pomogą. Nawet w najmniejszych dolegliwościach.


Kochana ja biorę od jakiegoś czasu leki uspokajające, bo bez nich nie byłabym w stanie funkcjonować i mieć siły dla Roberta.
Napewno Ci pomogą przechodzić ciężki okres- z nadzieją, że ten okres minie i jeszcze dla nas zaświeci słońce.
  Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
Peti

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 40114

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-13, 12:07   Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
Jolka

oby dzisiejszy dzień był lepszy- skontaktowaliście się z lekarzem prowadzącym?
  Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
Peti

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 40114

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-21, 21:18   Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
No i takie podejście to ja bardzo lubię - najważniejsze, żeby naświetlania przyniosły skutek.

No z pieskiem to nie będzie miał czasu na zwisanie nosa na kwintę, a przede wszystkim przy Twoim podejściu.

Czekam na dalsze wieści z placu boju :)
  Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
Peti

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 40114

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-21, 11:21   Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
Jolka

napisz jak Mężczyzna Twój się czuje? troszkę lepiej z tym duszeniem?

I brawo- optymizm jest najcenniejszym sprzymierzeńcem- nie traćcie go!
  Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
Peti

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 40114

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-18, 21:46   Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
jolcia45,

dobrze, że już w czwartek naświetlenia, powinna przynieść ulgę.

Ile będziecie mieli naświetleń, wiesz?
  Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
Peti

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 40114

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-13, 17:28   Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
jolcia45 napisał/a:
diagnoza Carcinoma planoepitheliale metastaticum,


Jola to jest wynik rozumiem badania hist-pat wycinka z węzła chłonnego?

bo wg mnie- ale zastrzegam, że mogę się mylić - że to rak płaskonabłonkowy przerzutowy.
[Nie mylisz się :) - dop. Richelieu]

Dowiedźcie się wszystkiego jutro.

- jaki to nowotwór
- gdzie guz pierwotny - płuca?
- jaki jest stopień zaawansowania
- stopień złośliwości.
- jakie leczenie

Najlepiej wszystko sobie zanotujcie, trzymam kciuki za walkę!
  Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
Peti

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 40114

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-13, 14:06   Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
jolcia45, witaj na forum

jolcia45 napisał/a:
no i niestety wzieli wycinek


bardzo dobrze, że lekarz rodzinny tak szybko zareagował, jeśli masz wyniki badania hist-pat to proszę przepisz je tutaj


jolcia45 napisał/a:
Narazie jest na dexamethazonie, boję sie jednego , nie wiem czy to po tych sterydach tak tyje przytył 5 kilo jak nie więcej


Mogą być takie skutki uboczne, ale nie bój się tego, myslimy teraz o leczeniu a nie o wadze ;)

Jeśli jest to chłoniak - mimo że są to nowotwory złośliwe, jednka określają się mniejszą lub większą złośliwości.

Nie wiemy póki co jaki to stopień zaawansowania choroby i stopień jej złośliwości.

O ZŻG przeczytasz tutaj
http://pl.wikipedia.org/w...nej_g%C3%B3rnej

Spokojnie, bardzo dobrze, że Twój partner ma pozytywne podejście do choroby, to połowa sukcesu, ale pamiętaj, że Ty mimo lęku i obaw musisz Go wspierać w tym optymizmie.

Twoja rozpacz i załamanie w niczym mu nie pomogą, to tak jakbyś płakała już " nad nim". Uwierz mi tylko siłą i pozytywnym podejściem możecie spokojnie przechodzić czas leczenia.

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group