1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: pulmonolog poznań nfz
Ptaszenio

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 6892

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2014-04-23, 16:51   Temat: pulmonolog poznań nfz
jaskółka, przecież w pierwszym poście założyłaś, że możecie mieć taki problem z innym lekarzem po niedobrych doświadczeniach. Powodzenia w dalszej diagnostyce.
  Temat: pulmonolog poznań nfz
Ptaszenio

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 6892

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2014-04-23, 15:58   Temat: pulmonolog poznań nfz
jaskółka, badaniem które powinno wyjaśnić wątpliwości i wykluczyć bądź potwierdzić Wasze podejrzenia, jest TK klatki piersiowej. Myślę że nie ma sensu domniemywać, że każdy lekarz zachowa się tak, jak opisany wyżej neurolog, tylko jak najszybciej iść do specjalisty. Odpowiadając na pytanie - tak, guz, naciek, mogą powodować chrypkę, kaszel i mdłości. Myślę jednak że do czasu uzyskania diagnozy nie powinniście myśleć o najgorszym wariancie. Ostatecznym potwierdzeniem toczącego się procesu nowotworowego jest histopatologia, jednak badania obrazowe pozwalają z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, z czym mamy do czynienia, a przynajmniej nakierować na dalszą diagnostykę. Czy robiliście badanie OB lub CRP? Jesli tak to jaki był wynik i kiedy to badanie miało miejsce? Myślę że do specjalisty dobrze byłoby udać się z wynikiem podstawowych badań krwi.

[ Dodano: 2014-04-23, 15:59 ]
Wszystkie posty dotyczące tego pacjenta powinnaś umieszczać w jednym wątku, nie zakładać nowych.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group