1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi z przerzutami
Richelieu

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5698

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-11-24, 21:42   Temat: Rak piersi z przerzutami
Zotral napisał/a:
Kto proponuje umierającej osobie leczenie, skoro z góry wiadomo, ze to nie ma sensu.

Odpowiednio dobrane leczenie zawsze ma sens i jest zgodne ze sztuką i wiedzą medyczną.
Oczywiście w opisanej przez Ciebie sytuacji - leczenie o charakterze paliatywnym lub objawowe,
dostosowane do aktualnego stanu zdrowia.

Zotral napisał/a:
Dobre leczenie może przedłużyć jej życie do 12 miesięcy,ale to mój tata wyczytał z internetu, więc pewności nie ma.

Doradzam dużą ostrożność i sceptycyzm w przyjmowaniu tego, co można przeczytać w internecie.
W sprawach związanych z diagnostyką i leczeniem nowotworów (i leczeniem w ogóle czegokolwiek)
pierwszym źródłem informacji powinien być lekarz prowadzący to leczenie i znający pacjenta.
  Temat: Rak piersi z przerzutami
Richelieu

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5698

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-11-24, 19:00   Temat: Rak piersi z przerzutami
Zotral napisał/a:
czy jest możliwość wyleczenia jej.

Jeśli choroba jest w opisanym przez Ciebie stadium, z przerzutami w podanych lokalizacjach,
to wyleczenie ani nawet powstrzymanie dalszego jej rozwoju niestety nie jest możliwe.

Poza tym, jeśli chciałabyś otrzymać od nas więcej informacji i pomocy w ocenie sytuacji,
musielibyśmy znać więcej informacji, porównaj: Jak zadać na Forum pytanie by uzyskać POMOCNĄ odpowiedź?

Przykro mi, że nie mam dla Ciebie lepszych informacji.
Pozdrawiam i witam Cię na forum.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group