1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego, przerzuty do wątroby i płuc
Zebra

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 26308

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-12-21, 18:23   Temat: Rak jelita grubego, przerzuty do wątroby i płuc
Przepraszam, że tak napiszę, ale czytając Twoje wpisy uśmiechnęłam się, ponieważ dobrze pamiętam walkę o nocne siusianie :)
Wówczas byłam tak samo przerażona, zmęczona, zakłopotana, czasami poddenerwowana Mamy upartością.
To urządzenie nazywa się krzesło lub fotel z wc/toaletą, można kupić w internecie. Moja Mama zgodziła się na nie i bardzo ucieszyła z tego rozwiązania, niestety w domku miała szansę z niego korzystać jedynie kilka godzin :-(

Nie będę Ci pisać, żebyś na siłę wszystkim sama się zajmowała, ponieważ wiem, że często po prostu może i fizycznie jeszcze można, ale psychicznie to już np. niekoniecznie, więc korzystałam ze wszystkich możliwości pomocy lekarzy, pielęgniarek, przychodni, hospicjum dom., w końcu stacjonarn., bo chyba nie o to chodzi, aby bliska Ci osoba widziała Cię umęczoną i wychudzoną, ale o to żebyś mogła Jej dawać miłość, a zamiast zastanawiania się jakie czynności pielęgnacyjne wykonać, żebyś miała czas trzymać Ją za rękę, głaskać, rozmawiać i kochać, kochać, kochać :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group