1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak jelita grubego, rozsiany...:((
absenteeism

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7294

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-06-18, 21:02   Temat: rak jelita grubego, rozsiany...:((
Super, tylko czy do tego wyniku histopatologii nie ma później opisu co dokładnie stwierdzono w tych wycinkach?
No mniejsza z tym.

Jeśli masz do nas jakieś konkretne pytania, słuchamy.
  Temat: rak jelita grubego, rozsiany...:((
absenteeism

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7294

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-06-18, 17:51   Temat: rak jelita grubego, rozsiany...:((
Na początek kilka wskazówek:
- może wygląda to na czepialstwo, ale wbrew pozorom bardzo ułatwia (przynajmniej mnie) czytanie posta, kiedy na początku zdań są wielkie litery. Wiem jak skupić uwagę, jak oddzielić jedno od drugiego. Będę (będziemy?) wdzięczna/ni za zastosowanie się do prośby o rozpoczynanie zdań jak gramatyka nakazała.
- jeśli chcesz, byśmy zinterpretowali jakiś wynik, o jaki pytasz:
a) przepisz go W CAŁOŚCI - nie tylko fragment zdania, jakie jest dla Ciebie niejasne
b) przepisuj wyniki morfologii/innych bad. laboratoryjnych z jednostkami i oznaczeniami takimi, jakie na wyniku. Ja się domyślam, że L to pewnie leukocyty, ale zdecydowanie łatwiej byłoby to rozczytać skrótem WBC :) no chyba, że tak wyniki daje laboratorium, to z góry przepraszam.
Poza tym zapoznaj się z tym postem: Jak zadać na Forum pytanie by uzyskać POMOCNĄ odpowiedź?

Tak więc odnośnie wyniku TK - prosimy o pełen wynik.

ewa1980 napisał/a:
Rak był operacyjny, więc mama (bo to o niej mowa:( lat 54) miała robiona laparoskopie.

Jaki był dokładnie zakres operacji? Jakiego rodzaju to jest nowotwór - gruczolakorak?

ewa1980 napisał/a:
Mam pytanie czy może ktos słyszał o terapii Gordona?

Polecam zapoznać się z Regulaminem Forum - u nas na pewno nie uzyskasz informacji o tego typu "leczeniu" (i cudzysłów jest tu zdecydowanie wskazany).

ewa1980 napisał/a:
co to znaczy WHO-1?

Stan sprawności chorego.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group