1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zanik kosmków IIIa wg skali Marsha
absenteeism

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8764

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-05-23, 18:01   Temat: Zanik kosmków IIIa wg skali Marsha
rose18 pisała, że miała badanie na obecność przeciwciał charakterystycznych dla celiakii i takowych nie wykryto.
  Temat: Zanik kosmków IIIa wg skali Marsha
absenteeism

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8764

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-05-23, 17:01   Temat: Zanik kosmków IIIa wg skali Marsha
Nie wydaje mi się, żeby miało to coś wspólnego.
Zawsze możesz iść do laryngologa.
  Temat: Zanik kosmków IIIa wg skali Marsha
absenteeism

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8764

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-05-23, 16:12   Temat: Zanik kosmków IIIa wg skali Marsha
Twoje objawy nie są specyficzne dla jednej choroby, więc poszukiwanie i wymienianie teraz wszystkich możliwych jednostek jest bezcelowe - będziesz się jeszcze bardziej nakręcać.
Forum jest Forum Onkologicznym, więc nie będzie roztrząsać wszystkiego, co może powodować Twoje objawy, bo nie musi to być nowotwór.

Natomiast faktycznie szybsza kolonoskopia byłaby wskazana.
Zawsze możesz ją zrobić prywatnie - niestety jest to koszt rzędy kilkuset złotych (ok. 400 pewnie). Znieczulenie jest zazwyczaj płatne, czy to na NFZ czy prywatnie.
  Temat: Zanik kosmków IIIa wg skali Marsha
absenteeism

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8764

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-05-23, 15:48   Temat: Zanik kosmków IIIa wg skali Marsha
rose18 napisał/a:
Kolonoskopię mam tak późno zleconą, bo moja pani gastrolog mówiła, że to bardzo bolesne badanie i przez to nie chciała mnie wcześniej zapisać :]

Kolonoskopię można wykonać w znieczuleniu, więc nie wiem o co chodzi pani gastrolog.
  Temat: Zanik kosmków IIIa wg skali Marsha
absenteeism

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8764

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-05-23, 15:22   Temat: Zanik kosmków IIIa wg skali Marsha
To może być rak jak również sto tysięcy innych rzeczy. Na ten moment, i na podstawie diagnozy via internet, to może być wszystko.

Krew w stolcu na pewno jest pretekstem do badania - najpierw per rectum (było?) potem ewent. rektoskopii/sigmoidoskopii/kolonoskopii. Skoro kolonoskopia jest zlecona, to super, szkoda tylko że tak późno.

Byłaś diagnozowana pod kątem celiakii?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group