1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Znamię aktywne
ana.80

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7186

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2010-08-21, 07:43   Temat: Znamię aktywne
Staram się być dobrej myśli, ale stres mnie zjada od środka. Jak kilka lat temu czekałam na wynik to nie miałam takich obaw, wszystko się zmieniło po śmierci teścia i narodzin mojego synusia.
Mam nadzieję,że przyczyną zmiany zabarwienia są hormony matki karmiącej i że nic tam nie będzie. Oglądam teraz swoje ciało i widzę jakieś czerwone kropeczki w niektórych miejscach, nie jest ich dużo. Mam je jakiś czas. Czekanie jest męką :(
  Temat: Znamię aktywne
ana.80

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7186

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2010-08-20, 17:02   Temat: Znamię aktywne
Zapomniałam dodać, że dermatolog powiedziała mi, że pieprzyk się zrobił aktywny. Co to znaczy?
  Temat: Znamię aktywne
ana.80

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7186

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2010-08-20, 09:31   Temat: Znamię aktywne
Witam serdecznie!

Wczoraj byłam na usunięciu pieprzyka, który miałam praktycznie od urodzenia.
Zauważyłam ,że ściemniał po porodzie, więc poszłam z nim do dermatologa, który powiedział, że mam usunąć.
Chirurg onkolog powiedział, że w pierwszym momencie uznał go za znamię niebieskie, dopiero gdy powiedziałam,że ściemniał po porodzie, lekarka stwierdziła,ze usuniemy i zbadamy.
Wiem,ze teraz mam czekać na wynik badania, ale czy ciemniejący pieprzyk przeważnie oznacza coś niepokojącego?
Martwię się bardzo, bo w ubiegłym roku umarł teść po walce z chorobą nowotworową.
Przed kilkoma laty miałam usuwane 2 pieprzyki i było O)K, ale nigdy nic niewiadomo...

Dziękuję za pomoc
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group