1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: ania74 - komentarze
ania74

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6571

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-08, 17:43   Temat: ania74 - komentarze
Dziękuję Romku. Dobrze jest wiedzieć, że ktoś nas wspiera :)
  Temat: ania74 - komentarze
ania74

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6571

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-26, 17:08   Temat: ania74 - komentarze
Wielkie dzięki. Chętnie skorzystamy z dodatkowych kciuków :)
  Temat: ania74 - komentarze
ania74

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6571

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-25, 16:41   Temat: ania74 - komentarze
Dziękuję Elu,
Mama już w szpitalu. Trochę się denerwowała. Jak dowiem się więcej - napiszę.

[ Dodano: 2012-05-25, 19:22 ]
No i wiem więcej :-( niestety wyniki badań krwi nie pozwoliły na podanie chemii :-( Mama nie potrafi mi powiedzieć co było nie tak...Dostaje coś na wzmocnienie a w poniedziałek badania kontrolne. Pozostaje czekać :-(


Przekazałam pozdrowienia. Mama była wzruszona :) , prosiła, żebym podziękowała, co niniejszym czynię _littleflower_ _littleflower_ _littleflower_ dla Was Romku i Elu od mojej najukochańszej Mamy!!
  Temat: ania74 - komentarze
ania74

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6571

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-24, 22:32   Temat: ania74 - komentarze
Miło czytać, że kogoś obchodzi nasz los :)
Pierwszą chemię Mama zniosła w miarę dobrze. Czasami miała nudności, była trochę osłabiona. Ale były również dni, kiedy czuła się (jak sama mówiła) jak przed chorobą. Na zaparcia pomógł koktajl ze strony poleconej przez Ciebie Romku :) Dziękuję!! Badania kontrolne wykazały zmiany (lub ubytek, nie wiem dokładnie) w szpiku. Onkolog przepisał zastrzyki do podania po zakończeniu drugiej chemii. A ta rozpoczyna się jutro. Niestety nie mogę tym razem jechać do Mamy, by wspierać Ją w tych trudnych chwilach, ale jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym. I to tyle, czekamy na efekty leczenia. Do póki Mama jest w trakcie leczenia czuję się jakoś bezpiecznie. Bardziej obawiam się tego, co przyniesie nam życie po jego zakończeniu.

W imieniu Mamy dziękuję za pozdrowienia, na pewno przekażę :)
Romku, jak zwykle jesteś niezawodny

:sun:
  Temat: ania74 - komentarze
ania74

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6571

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-08, 13:09   Temat: ania74 - komentarze
Dzięki Romku....szczególnie za adres stronki :) Za tydzień badania, a za dwa druga chemia. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby jutro okazało się dla nas lepsze......Uchwyciłam się myśli, że nie ma przerzutów, jak tonący brzytwy i to napędza mnie do walki.
Zdrówka dl Ciebie!!
  Temat: ania74 - komentarze
ania74

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6571

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-07, 15:50   Temat: ania74 - komentarze
Dziękuję Wam za ciepłe słowa. Mama jest po pierwszej chemii. Czuje się dobrze, miała tylko niewielkie nudności.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group