1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki chromofobowy
anka

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 34807

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-02-13, 10:07   Temat: Rak nerki chromofobowy
Witaj,

Ja też trzymam kciuki za Ciebie, mam nadzieję że Twoja operacja przebiegnie bez komplikacji.
Jeśli mogę Ci polecić onkologa-urologa, który jest podobno jednym z najlepszych w Polsce, to jest to prof. Cezary Szczylik,przyjmuje tylko w Warszawie.
Myślę ze jeśli coś się będzie działo dalej to warto się z nim skonsultować, bo podobno ma dostęp do najlepszych i najnowszych leków, również takich które nie są dostępne w Polsce dla wszystkich.
Ja u niego nie byłam osobiście. Pojechali moi rodzice z moimi wynikami, ale wtedy byłam 2 miesiące po operacji częściowego usunięcia nerki, nie było przerzutów.
Jeśli się pojawią na pewno pojadę do niego.
Chciałam jeszcze powiedzieć, że całkowite usunięcie nerki to jeszcze nie koniec świta, a może to dać większą gwarancję na to, że nie będziesz miał przerzutów ( tak przynajmniej byłam informowana przed moja operacją).
U mnie usunięto część nerki, chociaż guz miał już 6cm, ponieważ mam wielkie torbiele na obydwu nerkach, grozi to niewydolnością.
Niestety częściowa nefrektomia w moim przypadku zaowocowała komplikacjami i dłuższym pobytem w szpitalu. Mocz wylewał mi się z nerki do jamy zaotrzewnowej, był to dodatkowy ból, stres, kolejny zabieg, trzy tygodnie w szpitalu.
Lekarz powiedział, że gdyby cała nerka została wycięta szybciej wróciłabym do zdrowia.

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group