1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi, przerzuty do płuc po 9 (13) latach
anna53

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 22486

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-11-21, 23:35   Temat: Rak piersi, przerzuty do płuc po 9 (13) latach
A czy ta wycinana torbiel była w tym samym miejscu co rozpoznany rak z 2003r, pytam bo ja miałam podobną sytuację, tylko ja nie wycięłam torbielki i z tego powstał rak w tym samym miejscu. Cały czas żałuję że nie wycięłam tego wtenczas, annas
  Temat: Rak piersi, przerzuty do płuc po 9 (13) latach
anna53

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 22486

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-11-21, 00:43   Temat: Rak piersi, przerzuty do płuc po 9 (13) latach
a przeczytałam taki wpis u Ciebie i co on znaczy :

[ Dodano: 2012-08-05, 22:30 ]
znalazłam jeszcze jedną informację bo wcześniej podałam rozpoznanie zleczenia chemicznego przepraszam a ze szpitalnego jest tak :
Ca mame deź (1.03). St. post eźcisionem tu mame dex (1999). Status post amputationem mammae deź m. Patey (II.03). Status post chemiotherapiam adjuvantam CMF. In tractu hormonotherapiam.
ER (+) PR (+) HER 2- ujemne
  Temat: Rak piersi, przerzuty do płuc po 9 (13) latach
anna53

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 22486

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-11-19, 23:24   Temat: Witaj !
Czytałam Twoje wpisy i nie mogę zrozumieć, Czy Twojej mamie tego raka płuc zakwalifikowano jako przerzut od raka piersi ?, czy osobny rak płuc ?, a czy dobrze zrozumiałam to mama miała operacje na pierś jeszcze w 2009 r - czy tak ?, bo opisujesz tak jak by to było 8 lat temu, pozdrawiam annas
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group