1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: właśnie dostałem wynik badania...
arawis

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 25771

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-03-12, 13:26   Temat: właśnie dostałem wynik badania...
Ja zwykle nie odpowiem merytorycznie, natomiast u mnie po odebraniu wyniku TK, (który był pozytywny) zniknęły prawie wszystkie objawy bólowe, a było tego sporo. Więc trzymaj się zasady, że jednak większość w głowie naszej siedzi a nie w ciele. Ten guzek może być torbielą, krwiakiem czy czymś innym niegroźnym. Jak mi to powiedziała pani doktor "dopóki się nie badamy, to nie wiemy, że mamy coś w środku. A często są to zupełnie normalne guzki, torbiele, zmiany".. Masz "dobrego" czerniaka, nie nakręcaj się za bardzo, co oczywiście nie zwalnia Cię z podstawowych badań. Pozdrawiam :)

[ Dodano: 2016-03-12, 13:33 ]
Żeby obejrzeć zdjęcie, to trzeba się zalogować, nie każdy ma profil na fotosik.pl. Tak jak napisała JustynaS1975, załącz zdjęcie jako plik, może ktoś merytorycznie się wypowie, chociaż szczerze wątpię, że ktoś się tego podejmie, bo ze zdjęcia niewiele można wywniskoć.. A jak masz obawy, to uderzaj do dermatologa albo onkologa :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group