1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gruczolakorak- a chemia
asereT

Odpowiedzi: 323
Wyświetleń: 64204

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-08, 14:53   Temat: Gruczolakorak- a chemia
mariolab napisał/a:
poczytam o ZYBAN


jeszcze 8 - 9 lat temu Zynan można było otrzymać w Poradni Kardiologicznej (przynajmniej w moim mieście) bezpłatnie, należało się tylko zgłosić do tej poradni i okaszać dowodem osobistym... a teraz niestety płaci się.. 4 lata temu kupiłam - bez recepty na `100% płatności i wysyłałam Zyban koleżance do Austrii. Za kurację 21 dniową 87 zł i ileś tam groszy... a w obecnej chwili nie orientuję się jak jest jego cena i czy bez recepty można go kupić... ja miałam szczęście, bo ktoś, kto miał wystawiony lek na receptę... nie wykupił go w całości no i pozostałą jego część udało mi się wykupić bez problemy, tym bardziej, że farmaceutka znajoma i wiedziała, że wcześniej miałam receptę na niego

[ Dodano: 2012-01-08, 14:53 ]
Zyban a nie jak mi się wpisało Zynan
  Temat: Gruczolakorak- a chemia
asereT

Odpowiedzi: 323
Wyświetleń: 64204

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-08, 14:23   Temat: Gruczolakorak- a chemia
mariolab napisał/a:
poczekalni pacjenci mówili mu o "leku"na rzucenie palenia. Nazywa się CHAMPIX. pytał onkologa , to powiedział, że jak najbardziej żeby brał nie ma przeciwwskazań a trzeba próbować rzucić. lek jest na receptę, onkolog powiedział, żeby lekarz rodzinny przepisał (nie wiem dlaczego nie on, ale nie było mnie przy rozmowie) czytam o tym ma dużo skutków ubocznych. czy ktoś o nim słyszał? czy ktoś próbował?

mariolab.. każdy lek powoduje że po jego zażyciu występują takie lub inne skutki uboczne.
Mój mąż stosował ale tylko przez 3 dni ZYBAN....i u męża zadziałała bardziej silna wola niż ZYBAN, bo brał go tylko 3 dni i przestał palić..i lek był niepotrzebny...a wg lekarzy ten lek zaczyna działać po 7 do 14 dni, czasami nawet 21 dni... a leczenie prowadzić należy pod kontrolą lekarza "niby" do siedmiu tygodni
  Temat: Gruczolakorak- a chemia
asereT

Odpowiedzi: 323
Wyświetleń: 64204

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-17, 15:53   Temat: Gruczolakorak- a chemia
mariolab napisał/a:
czy to możliwe że nie mam takiej opcji jak załącz plik? chce wiedzieć tylko po prostu boje sie


mariolab mnie ukazuje się "załącz plik" dopiero wtedy jak coś napiszę i kliknę "podgląd' wtedy na samym dole mam do kliknięcia w Opcje: " załącz plik". Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group