1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz wyrostka zębodołowego szczęki
asereT

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 30454

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-05-04, 01:12   Temat: Guz wyrostka zębodołowego szczęki
Cytat:
Mam jeszcze jedno pytanie.
W Waszych profilach widać kiedy się dołączyliście,ilość postów,skąd jesteście tak jak u mnie.Pytam się Was Kochani co należy zrobić,żeby być przyjacielem forum i co mam zrobić,żeby wyszła informacja o pomocy?Bardzo chcę pomagać ale nie wiem co mam zrobić.
_________________

Witaj Irenko. Co do pierwszej części cytatu, to jest to w gestii administratorów i moderatorów..
A druga kwestia "pomogła"
Pod wpisem - postem osoby, która pomogła Ci w jakiś sposób czyli radą, podpowiedzią, linkiem, czy skierowaniem do konkretnego lekarza, poradni, lub pocieszyła itd... klikasz właśnie w rameczkę z zielonym "ptaszkiem" lub inaczej "fajką" i napisem "pomogła" ot i wszystko. Pozdrawiam
  Temat: Guz wyrostka zębodołowego szczęki
asereT

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 30454

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-05-02, 11:58   Temat: Guz wyrostka zębodołowego szczęki
irena1949 napisał/a:
Mam pytanie.Wiem,że naświetlania będę miała od poniedziałku do piatku.Czy w szpitalu będę mogła starać się o to żeby mnie chociaż wypuścili na sobotę i niedzielę do domu?


Mąż dostawał przepustkę bez problemu... po rannym piątkowym obchodzie lekarzy, gdy nie było przeciwwskazań zdrowotnych dostawał przepustkę od godzin (po wykonanym piątkowym naświetleniu), aż do poniedziałku do godzi 6,30 - a 7,00 najdłużej.
  Temat: Guz wyrostka zębodołowego szczęki
asereT

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 30454

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-05-01, 15:12   Temat: Guz wyrostka zębodołowego szczęki
irena1949 napisał/a:
Czy jest może ktoś na forum kto przechodził taką operację i jest po radipoterapii?

Witaj Irenko na tym forum..
Co prawda to nie ja jestem po radioterapii tylko mój mąż..
Ale mogę Ci napisać..że lepiej jest by napromieniowanie jednak odbywało się stacjonarnie4, czyli w szpitalu..bo zawsze masz "pod ręką", czyli na miejscu pielęgniarki i jak zajdzie potrzeba..to i lekarzy..
Ponieważ naświetlana będzie okolica dróg oddechowych.. mogą nastąpić objawy poparzenia.. Mój mąż naświetlaną miał klatkę piersiową i także miał te objawy w postaci pieczenia, nie mógł przełykać stałego jedzenia, robiłam mu kisielki z dodatkiem siemienia lnianego takie rzadkie - do picia, aby łatwiej mógł przełknąć, że strony kardiologicznej również były negatywne objawy w postaci "huśtawki" ciśnienia. I nie bierz sobie tak głęboko do tego, że to z Tobą jest już tak źle, że chcą Cię położyć na Oddział... bo to dobra wiadomość... będziesz miała całą służbę zdrowia z oddziału i nie tylko gdyby tylko coś złego zaczęło się dziać...a myślę, że będzie dobrze, a nie tak źle jak to przedstawiłam.. i naświetlania dadzą pozytywny efekt w leczeniu czego życzę Ci z całego serca. ściskam i serdecznie pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group