1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy ktoś słyszał o terapii DCA?
awilem

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 26203

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-09-06, 08:58   Temat: Czy ktoś słyszał o terapii DCA?
Cytat:
Medycyna kiedyś mówiła, że jeśli jest uszkodzone serce, to nie wolno go dotykać, nie wolno było robić operacji na brzuchu, kto by kiedyś pomyślał, że wszczepienie komuś wirusów może go wyleczyć z choroby, a mamy ostatnio na forum informację o jakimś wirusie w zastosowaniu leczenia raka.
Teorie wielu lekarzy, naukowców były wyśmiewane i wiele z nich pewnie zostało zlekceważonych i zapomnianych.
Oczywiście, pewnie sporo tych teorii było nietrafionych.

To co tutaj piszesz to jest naturalna ewolucja nauki. Odkrycie nowych faktów pozwoliło wdrożyć nowe sposoby leczenia. To nie ma nic wspólnego z szamaństwem tylko z szeregiem badań, które zostały przeprowadzone. Badania nad rozwojem nowotworów ujawniły nowe fakty w oparciu, o które można było zacząć rozważania o wdrożeniu nowych schematów leczenia nowotworów.
Zanim ktokolwiek podjął się próby przeszczepu jakiegokolwiek narządu najpierw przez lata badano jak to można zrobić bezpiecznie i nie ma tutaj miejsca na żadne szamaństwo.
Czy jakby przyszedł do Ciebie lekarz i powiedział: " Wie Pani siedząc w domu wymyśliłem pewną terapię, nigdzie nie sprawdzoną i nie wiem czy zadziała, może się nie udać i wtedy Pani umrze ale czy mimo wszystko Pani się jej podda ? " To zgodziła byś się ? Bardzo wątpię.
Terapie niekonwencjonalne to nie tylko zioła. Ziołolecznictwo jest znane i szeroko stosowane natomiast jak ktoś twardo próbuje mi udowodnić, że lewatywa z kawy albo ziarno w nodze to skuteczna terapia na raka to ja więcej pytań nie mam.
Pozdrawiam
  Temat: Czy ktoś słyszał o terapii DCA?
awilem

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 26203

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-08-31, 12:56   Temat: Czy ktoś słyszał o terapii DCA?
Każdy kto propaguje niekonwencjonalne metody leczenia zawsze znajdzie kontrargument dla konwencjonalnego leczenia. Nie wiadomo skąd zostanie wynaleziony przypadek, który korzystał z jakiegoś tam leczenia niekonwencjonalnego i żył z rakiem 10 lat a, że przedtem przeszedł pełne leczenie onkologiczne to się skrzętnie przemilcza.
Cytat:
Ludzie, jak każdy organizm żywy, bywają chorzy i umierają - nie ma w tym żadnej metafizyki.
Człowiek różni się od zwierzęcia świadomością własnej śmierci co jest pewnego rodzaju przekleństwem bo gdyby było inaczej żyło by się łatwiej.
Ta świadomość czegoś nieodwracalnego popycha chorych do łapania się wszelkich możliwości ratowania co niestety wykorzystują szarlatani/oszuści, którzy owa desperację wykorzystują do świetnego zarobku. Kiedyś każdy umrze i tutaj nic nie wymyślimy ale ważne żeby sobie wreszcie to uświadomić.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group