1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzustki -czego się dalej spodziewać?
beata1978

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 56647

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-08-23, 07:58   Temat: Rak trzustki -czego się dalej spodziewać?
pelagia napisał/a:
Boję się ,że to początek końca. Jutro u mamy ma być pielęgniarka zobaczymy jak ona oceni stan mamy...

Pelagia co u Was? Trzymacie się?
  Temat: Rak trzustki -czego się dalej spodziewać?
beata1978

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 56647

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-07-12, 22:52   Temat: Rak trzustki -czego się dalej spodziewać?
Pelagia, uzaleznienie jest widocznie silniejsze. Jestes cudowną córka i mama to wie ale tez wie ze niewiele czasu jej pozostało więc chce przez ten ostatni czas robic to co sprawia jej przyjemność. Musi Ci byc strasznie cieżko, bo włożyłaś tyle serca, czasu, sprytu, żeby jej pomoc a ona to odrzuciła. Niestety na chwile obecna to najlepsze wyjscie odciąć się. Wybrała dawne życie :( Niestety cholernie Cię rozumiem :(
  Temat: Rak trzustki -czego się dalej spodziewać?
beata1978

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 56647

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-07-04, 22:00   Temat: Rak trzustki -czego się dalej spodziewać?
pelagia napisał/a:
[ Dodano: 2012-07-04, 12:56 ]
beata1978

A twoja mama od dawna choruje? Kwalifikuje się do operacji ,lub chemii? Jaki jest jej stan?

Bóle brzucha promieniujace na plecach miala juz od wielu wielu miesiecy ale nie szła oczywiscie do lekrza. Niestety w maju dostala żółtaczki i wtedy sie okazało co jej jest. 21 maja miala zabieg zespalający - guz jest nieoperacyjny z mnogimi przerzutami do wątroby. Do dzis nie mamy wyniku his-pat i to mnie bardzo martwi bo od 6 tygodni stoimy w miejscu, nawet lekarz nie chcial nam przepisac jakis mocniejszych leków na bol bo chcial najpierw zobaczyc wynik his-pat. Do onkolga tez mozemy pojsc dopiero z wynikiem.

[Beata ma swój wątek tutaj]
  Temat: Rak trzustki -czego się dalej spodziewać?
beata1978

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 56647

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-07-04, 12:03   Temat: Rak trzustki -czego się dalej spodziewać?
Pelagia ja mam ten sam problem. Moja mama chce byc sama bo ja nie ge sie do niej przeproawdzic z malutkim dzieckiem ( nie ma tam warunków na wspolne mieszkanie z niemowlakiem), do mnie mama nie chce przyjsc bo tez caisno i mowi ze nie bedzie jej u mnie dobrze, ze najlepiej na swoim. Nie wiem jak to ogarnac. jak czytalam np. posty Moni to wiem ze bedzie ktos ciagle musiał byc przy Mamie, ale jak t zrobic> Pelagia a Ty pracujesz? Bo ja bede musiala chyba tez prace porzucic :(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group