1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 31
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiana rozrostowa
bogdusia

Odpowiedzi: 344
Wyświetleń: 88726

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-03-27, 20:11   Temat: Zmiana rozrostowa
::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: Zmiana rozrostowa
bogdusia

Odpowiedzi: 344
Wyświetleń: 88726

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-03-26, 16:37   Temat: Zmiana rozrostowa
Missy masz absolutną rację nie chciałam nikogo urazić ani nic nikomu nakazać, jeśli tak zostało to odebrane to przepraszam.
Jest mi zniezmiernie przykro, że muszą przechodzić przez to wszysko w tak dramatyczny sposób.
Kasiu cały czas jestem myślami z Tobą i twoim tatą, wiesz że dla mnie jesteś wielka.
  Temat: Zmiana rozrostowa
bogdusia

Odpowiedzi: 344
Wyświetleń: 88726

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-03-26, 09:25   Temat: Zmiana rozrostowa
Powiedz mu ze ksiądz przyjdzie z olejami świętymi czyli udzieli mu sakramentu nawet nic nie będzie musiał mówić ani robić że to dla ukojenia jego duszy, że chcesz mu pomóc .
Może podświadomie chce księdza .

[ Dodano: 2017-03-26, 09:28 ]
Lub zapal gromnicę.

[ Dodano: 2017-03-26, 09:33 ]
Moja mama też odpowiadała -nie!
,,Co ja mu powiem,,
w chwili kiedy wiedzieliśmy ze to już bo traciła kontakt z otoczeniem wpadała w uśpienie poprostu przywieżliśmy , po wyjściu księdza mama nagle sama usiadła , tak jak pisze Marzena śmierć to jedna wielka zagadka. I nam ziemskim nie uda się tego logicznie ogarnąć.
Jest coś co tatę tu trzyma i to bardzo mocno.
  Temat: Zmiana rozrostowa
bogdusia

Odpowiedzi: 344
Wyświetleń: 88726

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-03-16, 17:37   Temat: Zmiana rozrostowa
Ja również mało piszę ponieważ tak naprawdę nie wiadomo co napisać.
Serce pęka.
Pomyśl czy tato ma jakąś nie do końca załatwioną sprawę, tak jak piszą poprzedniczki może ksiądź a może ktoś lub coś innego trzyma go jeszcze po tej stronie...
  Temat: Zmiana rozrostowa
bogdusia

Odpowiedzi: 344
Wyświetleń: 88726

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-03-13, 19:55   Temat: Zmiana rozrostowa
Kasia jesteś bardzo dzielna. Jestem z Tobą cały czas.
  Temat: Zmiana rozrostowa
bogdusia

Odpowiedzi: 344
Wyświetleń: 88726

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-03-03, 20:00   Temat: Zmiana rozrostowa
Ja też ściskam mocno dasz radę . Tak jak pisałam wcześniej twardy i dzielny chłop z tego Twojego taty.
I ma wspaniałą córkę.
  Temat: Zmiana rozrostowa
bogdusia

Odpowiedzi: 344
Wyświetleń: 88726

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-02-24, 18:01   Temat: Zmiana rozrostowa
Jestem z Tobą.
  Temat: Zmiana rozrostowa
bogdusia

Odpowiedzi: 344
Wyświetleń: 88726

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-02-21, 20:22   Temat: Zmiana rozrostowa
Nie wiem co napisać bo serce się kraje, trzymaj się dzielna dziewczyno.
:tull:
Myślami jestem z Tobą.
  Temat: Zmiana rozrostowa
bogdusia

Odpowiedzi: 344
Wyświetleń: 88726

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-02-19, 09:24   Temat: Zmiana rozrostowa
Oczywiście flaszka soku malinowego jak w tej nowej reklamie :mrgreen: ;) nasza kochana marzenka66 szykuj kreację :mrgreen:
nie może być imprezy bez Ciebie.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2017-02-19, 09:54 ]
|cwaniak|
  Temat: Zmiana rozrostowa
bogdusia

Odpowiedzi: 344
Wyświetleń: 88726

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-02-18, 18:25   Temat: Zmiana rozrostowa
Madziu a wiadomo kiedy zlot w tym roku? Bo nie ukrywam ze i ja chętnie bym się wprosiła gdyby tylko urlop dali ;) KasiaKasiaKasia flaszkę ja zapojkę i zagrychę ;) i będzie bal :D

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2017-02-18, 22:20 ]
Proszę nie rozpijać towarzystwa na forum |SModM|

;-))


[ Komentarz dodany przez Moderatora: Madzia70: 2017-02-19, 22:03 ]
Takie tam wirtualne picie... 8-)

  Temat: Zmiana rozrostowa
bogdusia

Odpowiedzi: 344
Wyświetleń: 88726

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-02-17, 19:47   Temat: Zmiana rozrostowa
Twardziel z tego twojego taty ;)
Ściskam was mocno.
  Temat: Zmiana rozrostowa
bogdusia

Odpowiedzi: 344
Wyświetleń: 88726

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-02-11, 17:48   Temat: Zmiana rozrostowa
Dziewczyny czyli Madzia i Marzena dokładnie tak jak piszecie to czas kiedy trzeba się pożegnać,
zapewnić że dacie sobie radę, na wyznania i powiedzenie po raz ostatni Kocham Cię .
Przeprowadzenia taty na drugą stronę, Żeby odetchnął nie bał się już o was.
Może być że nie chce odejść przy Tobie, bo martwi się że będzie to dla Ciebie trudne przeżycie.
Weź tatę za rękę powiedz mu,że mimo wszystko kochasz go żeby się nie martwił.
Zawsze będzie dla Ciebie ważny.
  Temat: Zmiana rozrostowa
bogdusia

Odpowiedzi: 344
Wyświetleń: 88726

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-02-08, 22:18   Temat: Zmiana rozrostowa
Widzę dużo podobieństw, moja mama tydzień przed powiedziała: Wiesz martwię się o tą wizytę kontrolną, nie wiem jak sobie tam poradzę... Ja jej na to : Mamuś chyba już nie pojedziemy nie chcę cię narażać zresztą do wizyty kontrolnej jeszcze prawie dwa tygodnie więc zobaczymy jak to będzie, nie martw się.
Tak jak pisze marzena66, do wtorku może się wiele wydarzyć.
Trzymaj się dzielnie, choć wiem jakie to obecnie trudne.
Jestem z Tobą.
  Temat: Zmiana rozrostowa
bogdusia

Odpowiedzi: 344
Wyświetleń: 88726

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-02-05, 13:37   Temat: Zmiana rozrostowa
Trudne to wszystko, u nas nie było naświetlania mózgowia
bo :
- onkolog stwierdziła że by nie naswietlała,
- mama, kazała już dać jej spokój.
Wcześniej miałam żal do onkologia że wg mnie wyglądało to tak jakby postawiła na mamie krzyżyk, obecnie rozumiem już trochę jej podejście próbowała mi uświadomić żeby niepotrzebnie mamy nie męczyć żeby dbać jej fajnie i spokojne przeżyć ten czas, który jej pozostał. Zresztą o tym samym pisały mi forumowe Anioły 😉.
Hd też mówiło niewiele po co mama miałaby się dodatkowo stresować.
W pewnym momencie dr z Hd powiedziała mądre słowa, że oni już nie mogą cofnąć zmian wywołanych chorobą, mogą jedynie złagodzić jej skutki i pomóc nam to wszystko łagodnie znieść.
Pomogli.
Piszesz o koncentratorze tlenu, mama spędziłam pod nim większość dobry. Czasem bywało tak że musieliśmy brać go na maxa.
W nocy również ją napowietrzaliśmy oczywiście czuwaliśmy nad nią kiedy aparat był włączony.
  Temat: Zmiana rozrostowa
bogdusia

Odpowiedzi: 344
Wyświetleń: 88726

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-02-04, 13:16   Temat: Zmiana rozrostowa
Takie zachowanie może świadczyć o przerzucie do OUN.
Bądźcie silne bo wiem, że jest ciężko...
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group