1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: RAK pomyłka lekarska?
damiano341

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5920

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2013-01-18, 14:33   Temat: RAK pomyłka lekarska?
acha takie buty :P troche chore prawo ale dziękuje za odpowiedzi na dzień dzisiejszy dziadek wychodzi ze szpitala zdjęć nie dostał dostał tylko opis ... ale co po opisie pucologowi
  Temat: RAK pomyłka lekarska?
damiano341

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5920

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2013-01-17, 15:32   Temat: RAK pomyłka lekarska?
absenteeism nie mam żadnego z papierów ani nawet ich nie widziałem dali je dziadkowi jak już nikogo z rodziny nie było podpisał 6 jakiś papierków nawet ich nie czytając ( cały dziadek...) mówił mi tylko że lekarz mu tłumaczył co na nich jest ale go nawet nie słuchał tylko podpisywał więc spytałem go co PO CO... a on na to że lekarz powiedział że inaczej go nie przyjmą (przecież lekarz nie może tak o sobie nie przyjąć bo to jego obowiązek)
  Temat: RAK pomyłka lekarska?
damiano341

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5920

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2013-01-16, 17:45   Temat: RAK pomyłka lekarska?
witam w sobote (12 stycznia) zabrano mojego dziadka do szpitala miał gorączke i bardzo bardzo szybko się męczył i ciężko oddychał dziadek kiedyś palił ale nie robi tego o 15 lat zrobiono mu rtg przód + bok lekarz powiedział rak ( nie może rak ale RAK) na lewym płucu i że pojedzie do szczecina na tk itd . na drugi dzień mój ojciec chcąc dowiedzieć się czy jedzie na badania czy nie został olany ( niby ORDYNATOR) się spieszył ,w poniedziałek lekarz stwierdził że nie jedzie na badania że się pomylił to nie rak a zapalenie oskrzeli dodam że dziadek ma dość zniszczone płuca + astme i rozedme płuc i wydłżoną aortę mi wydaje się że to ściema z tym zapaleniem oskrzeli aczkolwiek przeszukałem cały internet i nie znalazłem podobnej pomyłki więc pytanie
1: czy lekarz ma obowiązek poinformować pacjenta(mówiąc prawdę) o jego stanie zdrowia na co jest chory
2:czy rzeczywiście można pomylić zapalenie oskrzeli z rakiem płuc??
3:czy może być tak że po prostu nie chcą leczyć mojego dziadka bo jest za stary i po prostu kłamią? ( dziadek ma 80 lat)
4:czy lekarz ma obowiązek wydać zdjęcia RTG które były przez niego robione w szpitalu?
5:czemu idąc do szpitala trzeba podpisać że lekarze nie odpowiadają za złe leczenie?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group