1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 20
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
ela1

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 40582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-10-10, 13:18   Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
Bardzo mi przykro, że tata odszedł od Was.
Przyjmijcie wyrazy współczucia. ::rose::

To dobrze, że tata miał w Was wsparcie.

Madzia odpowiedziała na nurtujące Was pytania.
Dodam tylko, że słuch umiera ostatni.
  Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
ela1

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 40582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-09-22, 20:20   Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
soraj, tak zwykła biała kapusta :)

[ Dodano: 2012-09-22, 20:21 ]
Smarowałam też maścią z kasztanowca.
  Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
ela1

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 40582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-09-21, 23:17   Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
Na siniaki po zastrzykach robiłam okłady z kapusty. Bierzesz leciutko ją tłuczkiem traktujesz i przykładasz, nakładałam na to cieniutka folię.

Może czopki glicerynowe pomogą, z innych bisacodyl, frolax no i Lactuloza, jednak działanie po tym syropie jest po ok tygodnia regularnego przyjmowania.

Napewno jeszcze ktoś coś podpowie.
:/pociesza:/
  Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
ela1

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 40582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-09-18, 23:52   Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
Tak bardzo mi przykro, że coraz gorzej.
Trzymajcie się "jakoś" :/pociesza:/
  Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
ela1

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 40582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-09-12, 20:56   Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
Lekarz dobrze zlecił, czy nadal jest ta opuchlizna ?
Niestety choroba jak wiesz postępuje, i takie obrzęki są właśnie tym spowodowane.

pozdrawiam
  Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
ela1

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 40582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-13, 23:34   Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
Dobrze, że napisałaś. :)
Nieraz jest tak, że nystatyna nie pomaga, w aptece można kupić np., płyn do pędzlowania.
Obrzęk limfatyczny jest spowodowany chorobą, ogólny lekarz może przepisać leki.

Fajnie ma tata z Wami, rozpieszczajcie go nadal.
  Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
ela1

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 40582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-05, 20:13   Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
soraj, co u Was słuchać ?
  Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
ela1

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 40582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-04, 22:19   Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
Kochani co u Was ?
  Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
ela1

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 40582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-14, 19:17   Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
soraj, martwiłam się co u Was.
Z tego co piszesz choroba pomalutku postepuje.
W dusznościach może pomóc tlenoterapia. Spytaj w hospicjum czy mogą wypożyczyć koncentator tlenu, ale nie każdemu pomaga, lecz warto spróbować.
Czy tata leży, bo przy dusznościach lepiej tacie bedzie w pozycji siedzącej.
O mroczkach nie wiem, rzężenie, powstaje wskutek obecności w oskrzelach lub jamach płuc wydzieliny. Czy tatę osłuchiwał lekarz?, może ACC troszeczkę ulżyłoby.
Moim zdaniem nie zostało Wam za dużo czasu.
Dobrze, że jesteście z tatą.
Dużo siły przesyłam.....
  Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
ela1

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 40582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-05-30, 11:34   Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
soraj napisał/a:
Czego teraz sie spodziewac jaka bedzie nastepna faza?

Wszystko zależy jak wiesz od organizmu.
Pozostało jedynie leczenie objawowe. Tutaj będzie Wam łatwiej bo hospicjum jest bardzo pomocne.
Choroba będzie postępowała, może już zaglądałaś tutaj:http://www.forum-onkologi...isko-vt4837.htm
  Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
ela1

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 40582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-05-27, 22:55   Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
soraj, wcale tata nie musi wiedzieć, że lekarz jest z hospicjum, powiedźcie, że z przychodni przysłali, lub z Poradni Leczenia Bólu
Lekarza poproście aby nie mówił i że tata nie wie tak naprawdę jak bardzo jest chory.
To są ludzie bardzo taktowni i wiedzą jak rozmawiać z chorymi, w wątkach jest ten temat poruszany.

Dobrze, że wróciłaś :)
  Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
ela1

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 40582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-05-21, 22:14   Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
Kochana powiem Ci tak, Ja napewno, jeżeli jest możliwość a chyba jest bo też nieraz zmnieniałam daty lotów, to napewno bym zmieniła.
Chćby dlatego, że jeszcze jest kontakt z tatą i może mogłabyś jeszcze z Nim porozmawiać.
W tym nowotworze, jeżeli nastąpi końcówka, to jest w galopującym tępie, ale tego jak naprawdę jest u Twojego Taty nikt Ci nie powie, bo niestety nie da się. Dla mnie wystarczające są słowa lekarza, które przytoczyłaś.
Druga sprawa, to ta że w razie gdyby tata odszedł wcześniej, to nie darowałabyś sobie, że nie próbowałaś wcześniej przyjechać, ale to tylko moje zdanie.
  Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
ela1

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 40582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-05-21, 20:39   Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
soraj,tata jest w bardzo ciężkim stanie i wszystko może się zdarzyć. Słusznie się zastanawiasz czy nie przyjechać wcześniej.
Czy tata przyjmuje jakieś posiłki ?
  Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
ela1

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 40582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-05-18, 20:45   Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
soraj napisał/a:
co to znaczy rozpad??

Leczenie radykalne polega na chemio-radio terapii, a rozpad guza jest przeciwwskazaniem do radioterapii. Dlatego nie będzie można kontynuować takiego leczenia.
Rozpad guza jest bardzo złym objawem.
Poczytaj o rozpadzie tutaj - post #42 http://www.forum-onkologi...y-vt2299,30.htm
  Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
ela1

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 40582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-05-18, 11:23   Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
soraj, rozedmę można zaleczać i zmniejszać jej objawy.
Co do leczenia a rozedmy, nie wiadomo jak część płuc jest nią zajęta i dlatego taką decyzję może podjąć tylko lekarz prowadzący tatę.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group