1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: poziom bilirubiny a świadomość
elsie

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5299

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-08-20, 20:06   Temat: poziom bilirubiny a świadomość
Będzie ciężko. Skoro ojciec sam, albo z niewielką pomocą dał radę udać się do urzędu stanu cywilnego, albo kościoła, jeśli to był ślub konkordatowy, odpowiadał logicznie na pytania urzędnika i złożył własnoręczny podpis na akcie ślubu, to trudno będzie to obalić...
Jeśli ślub był w szpitalu czy na łożu śmierci urzędnik na pewno się zabezpieczył upewniając o rozumieniu przez chorego, tego co robi.
Na pewno nie był w stanie nieprzytomności. Ale ludzie w krytycznych sytuacjach często podejmują kontrowersyjne decyzje. Nie nam jednak to osądzać, mają do tego prawo. Choroba często przewartościowuje człowieka. To był Jego majątek i miał prawo zrobić, co uważa, nawet jeśli to kogoś krzywdziło i oczywiście jeśli to było podstawowym powodem związku.
Ja miałam sytuację, w której mąż będąc w szpitalu upoważnił mnie notarialnie na sprzedaż domu i kupno innej nieruchomości (co było wcześniej umawiane, tylko jego stan zdrowia pokrzyżował plany). Notariusz bardzo szczegółowo i długo rozmawiał z nim o treści pełnomocnictwa i jego konsekwencjach i i ja nie mogłam być przy tej rozmowie i podpisaniu plenipotencji, nawet trochę się obawiałam, bo mąż nie był w najlepszej formie.
W kwestach spadkowych możecie wystąpić o zachowek czyli 1/4 z przypadającej Wam części spadku.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group