1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Eternitye - komentarze
eternitye

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9232

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-06-07, 17:49   Temat: Eternitye - komentarze
arawis, dziękuję :) jutro chyba pójdę po nie, to dam znać! Dzieki Ci za odpowiedzi!!
  Temat: Eternitye - komentarze
eternitye

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9232

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-06-07, 16:42   Temat: Eternitye - komentarze
arawis, jestem pewna, bo tak mi powiedziano przez telefon. Wiem, że chirurg prowadząca jest na urlopie do 11 czerwca. Miałam dzwonić po wyniki właśnie 11 i przyjść je wtedy odebrać, dlatego jestem taka zdziwiona, ze dzwonią do mnie z takimi newsami i z terminami do radioterapeuty i chemioterapeuty.

Jak się spytałam, dlaczego te wizyty, czy to jest standardowa procedura, to się dowiedziałam tylko ze "Profesor przyszedł, spojrzał na wyniki, i kazał umówić te wizyty, a oni powiedzą co dalej, czy coś chcą od Pani czy nie. Proszę sobie zapisać termin i numery pokoi". :?ale?:

Moze powinnam się cieszyć ze wizyty są 1. w miarę szybko 2. w ten sam dzień. Ale ja muszę to przetrawić zanim mam siłę szukać pozytywów...
  Temat: Eternitye - komentarze
eternitye

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9232

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-05-20, 13:52   Temat: Eternitye - komentarze
arawis : Też się obiłam już o kilka lekarzy.. ale najbardziej to chyba zaczynam ufać właśnie tej lekarce, choć ona jest taka troszkę szorstka w obejściu. Chyba chirurg musi być zdystansowany - to nie łatwy zawód. Co do limfy, to będą ją ściągać - mam chodzić dwa razy w tygodniu do szpitala na punkcję. Niestety w czerwcu będzie to tylko dostępne raz w tygodniu, więc nie wiem jak to zniosę... :mhehm: Mam nadzieję, że do czerwca się uspokoi, bo dzisiaj już jest trochę masakra, tak jakbym taką poduszkę miała pod pachą. Dziwne uczucie, nieprzyjemne.. no ale grunt ze nie boli !

A kotek faktycznie mój - to mój synek, Maślana <3 Jestem strasznie z nim zżyta (Właśnie mi się wpakował na kolana :mrgreen: ) Mam jeszcze drugiego kotka, Mambę, i jeszcze dwa ktore rezydują u mojej mamy (kociara ze mnie!).

pozdrawiam :)
  Temat: Eternitye - komentarze
eternitye

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9232

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-05-18, 16:47   Temat: Eternitye - komentarze
marzena66, arawis, EMIKA74: _itsme_

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy oraz przypomnienie mi że to nie 'ja jedyna' siędzę w tym. Bardzo mi to pomaga! Rączka dzisiaj się pozbyła drenu, i powiem wam że gdyby nie uczucie "cytryny" pod pachą to nawet całkiem, całkiem.

@EMIKA74 - wiesz co z tym zaufaniem to ja mam poważny kłopot właśnie. Powoli się przekonuje. Pani chururg w szpitalu właśnie zafundowała mi lekki opiernicz przed operacją i powiedziała ze jak nie zacznę ufać KOMUŚ - to ciężko będzie. Więc - staram się zaufać.

Trzymam kciuki za nas WSZYSTKICH _littleflower_
  Temat: Eternitye - komentarze
eternitye

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9232

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-05-16, 19:02   Temat: Eternitye - komentarze
Saovine - dziękuję za dobre rady! trochę się uspokoiłam. faktycznie ból nie jest tak drastyczny, a nawet z ruchomością jest nieźle.. dren mnie drażni i najbardziej chyba przeszkadza, u mnie będzię wyciągany jutro, ale będę musiała chodzić co parę dni na jakieś nakłuwanie :shock: na szczęscię mieszkam BARDZO blisko Centrum Onkologii (10 min piechotą) więc nie będzie to jakoś bardzo uciązliwe. Rehabilitacja też jest w planach, jak nie dostanę skierowania to nawet prywatnie sobie pójdę, mój tato ma jakieś znajomości i już dzwonił gdzieś mnie wstępnie umawiać.

Czuję się duuużo lepiej juz po - chyba najbardziej mnie przeraża nieznane. Choć przyznam, ze jak się obudziłam z narkozy po zabiegu, to się trochę popłakałam :?ale?: nie wiem w sumie dlaczego, jakoś tak wylazł ze mnie stres.

W każdym razie jutro mnie puszczają już do domu - hurra! Najchętniej bym do pracy od razu wrócila ale pani chirurg zarządziła minimum 2 tyg zwolnienia... teraz zostaję czekać na wyniki i co dalej - dzięki wszystkim za wsparcie!!! :)
  Temat: Eternitye - komentarze
eternitye

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9232

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-05-14, 14:22   Temat: Eternitye - komentarze
TP53 napisał/a:
Spokojnie. To może być węzeł odczynowy albo zrosty. Przecież całkiem niedawno miałaś wycinane z tamtej okolicy sporą ilość węzłów.


dzięki - staram się nie galopować do przodu myślami. Lepiej w ogóle za dużo nie myśleć - dobrze, że jest Netflix i internet... :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group