1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Do osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne - WAŻNE !
etiene

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 12586

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-04-20, 10:19   Temat: Ci lekarze.
Aktualnie mam dalej sprawe w Sądzie o przywrócenie znacznego stopnia np córce.Sprawa toczy się od kwietnia ubiegłego roku. Ja pozostaje bez srodków do zycia i tyle ile da mi MOPS czyli jakies 100-200 zł.
Skandal szukać oszczednosci n nas utyranych zyciem opieką i na naszych dzieciach.
Moja córka zoistała poszkodowana przez Szpital narutowicza w Krakowie. 64cm,waga 4350g ob gł 39cm.Zmuszono mnie do natrulanego porodu wspomagając go naciskaniem na powłoki brzuszne. Uraz okołoporodowy- nie wiedziałam na czym polegał. Złozyłam pozew i karte nowodrodka i szok.
Dziecko urodziłam o 12.50 a dopiero o 1.20 w nocy została przyjeta na Oddział noworodków. tak opiewa wpis w karcie to gdzie było moje dziecko tyle godzin i kto sie nim zajmował. Zsiniały jej usta rece i nogi.
Była kontrolowan witexem???? moze ktoś wie i tam pisze poziom 4L/mpl co to ?? nie wiem i o niczym nie wiedziałam.Córka ma padaczke,niedorozwój umysłowy.Nie umie sama niemal nic nawet wiązac sznurówek.
no nic.Nie załatwi zadnej sprawy,nie bardzo rozumie jak ja ktos o coś pyta.
  Temat: Do osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne - WAŻNE !
etiene

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 12586

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-23, 09:04   Temat: Świadczenie pielegnacyjne
Nie natręctwo.
Trzeba walczyc o swoje. Ja mam niepełnosprawne dziecko.Miało znaczny stopien i nagle ozdrowiało po komisji
Dostała umiarkowany,a mnie pozbawiono tego swiadczenia od IV.2011r, sprawa w toku w sadzie.
Ale co to za sad gdzie biegły neurologf bez badania napisał,ze córka ma prosty kregosłup na co przedłozyłam
opisy rtg. i sad odroczył rozprawe do maja aby lekarz sie ustosunkował do czego.

[ Dodano: 2012-03-23, 09:11 ]
Co Ciebie obchodzi czy są pieniedze czy nie na wypłaty dla NIEPEŁNOSPRAWNYCH.
NALEZY CI SIE TO WALCZ O SWOJE. ILE RAZY BYŁAM NP W RADIU KRAKÓW BO W URZEDZIE NIE BYŁO KASY NA WYPŁATY ZASIŁKOW ALE GWARANTUJE CI,ZE O SOBIE NIE ZAPOMNIELI TYLKO O TOBIE I INNYCH.
  Temat: Do osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne - WAŻNE !
etiene

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 12586

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-30, 10:24   Temat: RE
Pobieram swiadczenie pielegnacyjne z Urzędu Miasta Krakowa. Czytac umiem decyzje i wiem kto mi wypłaca.
wsystkie swiadczenia pobieram w Urzedzie Miasta mam stosowne decyzje czyli pielegnacyjny,rodzinny,dodatek rehabilitacyjny, dodatek na rozpoczecie roku tylko swiadczenie wstrzymali od IV bo komisja nagle uznała,ze moja córka nie wymaga stałej opieki tylko okresołą ale na czym ona ma polegać
  Temat: Do osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne - WAŻNE !
etiene

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 12586

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-10-26, 20:52   Temat: re
czy jak pobierałam takowe świadczenie pielegnacyjne do IV br Obecnie sprawa toczy sie w Sadzie Pracy
Bede mogła sie ubiegac o te pieniedze. Z tym,że pobieram je z Urzedu miasta Krakowa.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group