1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 18
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: małe szczęścia
evita2

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-11, 09:14   Temat: małe szczęścia
To pewnie to moje obiecane słońce, Justyś :mrgreen:

Dzień dobry Wszystkim :sun:
  Temat: małe szczęścia
evita2

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-09, 13:17   Temat: małe szczęścia
Justyś, u Ciebie pochmurno a u mnie takie piękne słońce od rana - do Ciebie też zajrzy, zobaczysz, w końcu nie tak wcale daleko od siebie mieszkamy ;)
U mnie słońce jest, to i u Ciebie będzie.
Wspaniałego dnia życzę Tobie i Wszystkim, którzy tu zaglądają :sun:
  Temat: małe szczęścia
evita2

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-08, 21:40   Temat: małe szczęścia
Dziękuję, Majkelek

Dziękuję, Romku

::thnx::
  Temat: małe szczęścia
evita2

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-08, 00:58   Temat: małe szczęścia
Dobry wieczór, Wszystkim!

Dzisiaj miałam możliwość przeżyć coś bardzo wzruszającego, przepraszam, jeżeli będzie Wam trochę smutno ale na pewno zrozumiecie, że tylko w "małych szczęściach" mogłam to napisać.

W galerii handlowej zobaczyłam taka scenkę: 10-letni może chłopiec chodzi od jednej do drugiej osoby, od ochroniarza do ochroniarza i rozpaczliwie o coś pyta, prosi, o czymś przekonuje. Nie wytrzymałam, podeszłam do niego i zapytałam co się stało. Opowiedział mi, że zrobił zakupy tak jak nakazała mu mama, położył torbę na ławce, potem na chwilę odszedł a kiedy wrócił - torby nie było. Trzesąc się i płacząc mówił, że boi sie lania, że w domu bieda i jak on to powie matce. Dałam mu pieniądze i kazałam zrobić zakupy jeszcze raz. Gdybyście mogli wtedy zobaczyć jego spojrzenie, o łzach nie będę pisać, oboje trochę sobie popłakaliśmy.
I teraz nie wiem czy uda mi się wytłumaczyć po co to Wam piszę tak jakbym chciała. Nie chodzi mi o pieniądze bo to żaden wyjątkowy wyczyn, nawet nie o łzy szczęścia tego chłopca. Chodzi o to, że jestem szczęśliwa, że miałam szansę dać temu dziecku pewną lekcję na późniejsze życie. Odtąd, jeśli ten chłopiec pomyśli (zobaczy, usłyszy), że wszyscy wokół niego kradną (oszukują, zabijają, gwałcą) to będzie wiedział (naprawdę w to wierzę), że zawsze i wszędzie znajdzie sie ktoś, kto nie odwróci się plecami. Cokolwiek rządzi światem, jestem wdzięczna, że dostałam do odegrania taką właśnie małą rólkę w życiu jak dziś. Bo wiecie co, pomyślałam wtedy o mojej Mamie i chyba wszystko zaczyna mi się powoli układać w jakąś sensowną całość, jeszcze dokładnie tego sensu nie widzę ale gdzieś na horyzoncie już majaczy jakiś kształt i może już za chwilę będę wiedziała po co to wszystko, po co to życie.

Udanego dnia Wam życzę, Kochani. ::thnx::


P.S. Jeszcze dwa słowa odnośnie dzisiejszego wpisu Majkelka, wersja rozszerzona na pw, można ją streścić tylko tak :rrr: :rrr: :rrr:

Tam to napisałam i tu powtórzę publicznie bo teraz naprawdę muszę:
Jesteś naszym "małym szczęściem", Michale.
  Temat: małe szczęścia
evita2

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-05, 17:33   Temat: małe szczęścia
Uprzejmie proszę Wszystkich

o nienazywanie Majkelka Szefem

Mam już przechlapane nie pogrążajcie mnie
||Plss||

Serdecznie dziękuję
  Temat: małe szczęścia
evita2

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-04, 23:57   Temat: małe szczęścia
Witajcie.

Widzę, że Szef wątku uznał "poważne" tematy za niepożądane w "małych szczęściach" |wht?!| a sugerowane jest |BlaBla|
Nie wiem o co chodzi :?ale?: ale żeby potem nie było na mnie to ode mnie dziś krótko i bez (pogłebionej) refleksji ;)

Szczęśliwie, bezproblemowo i w dobrym nastroju udało mi się dzisiaj wstać rano do pracy.
Drogę pokonałam spacerkiem, nie mam daleko a pogoda była piękna i chociaż tyle skorzystałam ze słońca.
W pracy jak to w pracy - lekko i przyjemnie :mrgreen: , dziś wszyscy byli uśmiechnięci a i ja miła byłam. W domu kolacyjka czekała, potem ciekawa lektura (tytułu nie podam bo obawiam się, że podpada pod "poważne" tematy i będzie na mnie ;) ), kilka zajmujących rozmów telefonicznych z rodziną.
A, i pojawiła sie nadzieja, że moja lawenda jednak wypuści wiosną nowe pędy co mnie bardzo cieszy.

Bilans dzisiejszego dnia oceniam na plus. To tyle.

Mam nadzieję, że dla Was niedziela była równie przyjemna.
Widziałam, że mieliście ważne, od dawna oczekiwane odwiedziny :)

Pozdrawiam serdecznie Szefa wątku i Was, drodzy Goście. ::thnx::
  Temat: małe szczęścia
evita2

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-03, 23:39   Temat: małe szczęścia
Dobry wieczór, Wszystkim.

Dziś, w pracy, miałam taką chwilę słabości, kiedy strasznie chciałam zadzwonić do Mamy. Nie będę Wam opisywać tego uczucia bo doskonale wiecie jaki to ból. Usiadłam sobie w kącie z telefonem w garści, i co zrobić, pomyślałam, że sprawdzę przez telefon co piszecie dziś w "małych szcześciach".
To co przeczytałam było dokładnie tym co chciałam i potrzebowałam przeczytać. No i powiedzcie, że to nie jest szczęście!?

Ja wiem, od początku, od kiedy tutaj jestem, że to nie jest na zawsze, że jesteśmy tutaj tylko na chwilę, a potem każde z nas pójdzie swoją drogą. Nie wiem co bedzie dalej. Ale to co z tych chwil zapamiętamy, to co uda nam się sobie nawzajem podarować - to nasze szczęście.

"My way" Franka Sinatry od wielu lat jest również dla mnie bardzo ważnym utworem związanym z różnymi wspomnieniami, dobrymi i złymi ale niezapomnianymi. Ostatnio Ktoś mi go przypomniał w szczególnie trudnych dla mnie chwilach i odtąd zawsze już będzie kojarzył mi się z bezinteresownie wyciągniętą pomocną dłonią i z Tą Osobą, która mam nadzieję wie, że to Ją właśnie mam na myśli. Wszystko, co dobrego zrobisz - wróci do Ciebie podwójnie.

W tym co dziś napisaliście jest coś magicznego. Ogromne pokłady dobrej energii, wrażliwości. I nadziei.

Dziekuję Wam.

Udanej niedzieli, Kochani. ::thnx::
  Temat: małe szczęścia
evita2

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-02, 13:01   Temat: małe szczęścia
KlaWik napisał/a:
A ja będę kibicować dopóki mi sił starczy!!!
_________________


KlaWik, nie zapomnij tylko, że GRASZ Z NAMI w jednej drużynie! :)
  Temat: małe szczęścia
evita2

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-02-29, 11:21   Temat: małe szczęścia
Dziękuję, Majkelek, za to co dziś napisałeś.
Dobry z Ciebie Przyjaciel. ::thnx::


Dla Justyny, na dobry dzień :flower:

I dzień dobry Wszystkim. |buziaki|
  Temat: małe szczęścia
evita2

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-02-29, 01:45   Temat: małe szczęścia
No dobra, tylko żeby z tej bajeczki jakiś koszmar senny nam się nie przytrafił albo coś innego, hm... kosmatego.
  Temat: małe szczęścia
evita2

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-02-29, 01:31   Temat: małe szczęścia
Muszę chyba przenieść sie do bezsennych bo oczopląsu można dostać czytając dwa wątki naraz, jak Wy to robicie?
Widzicie, już zdążyłam się pożegnać i nijak nie mogę się z Wami rozstać! Dziś to moje JEDYNE małe szczęście, przykro mi, ale nic miłego poza spotkaniem z Wami niestety mi się nie przydarzyło. :?ale?:
A pewnie nie wiecie, że za kilka godzin idę do pracy. Majkelek, proszę dać mi do zrozumienia, że czas iść spać (tylko delikatnie, ok?), może jakąś mini - bajeczkę na dobranoc, co? ||Plss||
  Temat: małe szczęścia
evita2

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-02-29, 01:08   Temat: małe szczęścia
No jak to nie dzielę się, to co ja teraz Twoim zdaniem tu z Wami robię?
  Temat: małe szczęścia
evita2

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-02-29, 00:59   Temat: małe szczęścia
Przecież Anelia w bezsennych już się odmeldowała, widziałam! :lol:
  Temat: małe szczęścia
evita2

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-02-29, 00:28   Temat: małe szczęścia
Berta, Majkelek, cieszę się, że Was widzę! |happy| Jednak ktoś tu zagląda, no to jestem podbudowana. ;)

Berta, tak trzymaj, nie daj się wrednym babom! :okok"

[ Dodano: 2012-02-29, 00:32 ]
P.S. Berto, uwielbiam K. Globisza. A wczoraj udało się zobaczyć w TVP "Skarpetki, opus 124" z W. Pszoniakiem i P. Fronczewskim i dawno tak dobrze sie nie bawiłam (z TVP).

[ Dodano: 2012-02-29, 00:34 ]
Mój dzień też był bardzo pracowity, aż za bardzo, teraz zasnąć nie mogę.
  Temat: małe szczęścia
evita2

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-02-29, 00:14   Temat: małe szczęścia
Widzę, że nikt tu już nie zagląda, :tiaa: tyle nowych tematów przybyło... :?ale??:

A ja chciałam Wam powiedzieć, że dzisiejszy dzień nie był dla mnie dobry i jedyne szczęście jakie mnie spotkało to to, że mogłam tu się z Wami zobaczyć, uśmiechnąć do Justyny (śliczny nowy awatarek), obejrzeć piękne zdjęcia (to do Majkelka; i też śliczny awatarek - sugestywny taki).

No i już, skończył się ten dzień nareszcie a jutro nowy, oby lepszy! Czego i Wam życzę, moi drodzy. Spokojnych snów. :papap:
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group