1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
ewka1

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 40582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-10-09, 07:05   Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
Strasznie mi przykro z powodu śmierci Twojego Taty ::rose::
Kochana,zadałaś dużo pytań.Ja po śmierci Taty też ich tyle miałam albo nawet więcej niemalże o identycznej treści,co Twoje.Nie byliśmy przy śmierci Taty,bo umierał nad ranem.Kilka dni po pogrzebie spotkałam pielęgniarkę,która pracuje w pogotowiu ratunkowym.Zadałam jej kilka pytań a ona do mnie w te słowa-'Po co Ci to wszystko wiedzieć?Po co się zadręczasz?
Od lekarza,który był przy Tacie w chwili śmierci wiem,że cierpiał niedługo,że był raczej spokojny,że leżał,i że miał najgorszą śmierć-świadomą śmierć.Wiedział,że umiera,do końca powtarzał,że czuje,że umiera.
Kochana nie zadręczaj się tymi pytaniami.Tacie już to nie pomoże,a Tobie takie myśli na dobre nie wyjdą.Tato już nie cierpi i to jest najważniejsze.Mnie te pytania nadal nachodzą,ale natychmiast je od siebie odsuwam.Wystarczy mi ten żal i smutek,że Taty już nie ma a to i tak dużo,jak na córkę,która bardzo kochała swojego Tatusia.
Nie piszę Tobie tego wszystkiego,żeby Cię pogrążyć w tym wszystkim jeszcze bardzie.Przechodziłam już przez to i wiem,że nie warto zadawać takich pytań,bo odpowiedzi mogą być bardzo bolesne.Lepiej nie wiedzieć...
Trzymaj się |uscisk|
  Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
ewka1

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 40582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-09-22, 07:55   Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
Na siniaki po zastrzykach może też pomóc maść Arcalen czyli potocznie 'maść sportowa'.Kupuje się ją bez recepty,ale do pewności zapytaj lekarza/farmaceutę,czy Tato może ją stosować.
Pozdrawiam |uscisk|
  Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
ewka1

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 40582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-09-19, 11:22   Temat: bardzo prosze o pomoc w odczytaniu ct pzry guzie pluc mojego
soraj napisał/a:
Czy w przypadku raka pluc czlowiek umiera duszac sie?

Mój Tatuś zmarł po 3 tygodniach pobytu w szpitalu.Tak,mój Tato się udusił.Rak zamknął najprawdopodobniej lewe oskrzele(prawe zamknął już wcześniej).
Lekarz,przy którym Tatuś umierał powiedział,że trwało to krótko...Cierpiał,ale krótko.
soraj, każdy pacjent jest inny i inaczej przechodzi chorobę.Znam ludzi,którzy chorowali na raka płuc a zmarli,bo posłuszeństwa odmówił zupełnie inny narząd w organizmie.

U mojego Taty opuchliznę twarzy i szyi powodował wysięk nowotworowy w worku osierdziowym czyli najprościej mówiąc,serce pracowało w wodzie,ale tak,jak pisałam wcześniej,każdy pacjent inaczej przechodzi przez tę chorobę.
Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group