1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: PROSZE O POMOC W ODCZYTANIU WYNIKÓW - RAK PŁASKONABŁONKOWY
gaba

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 72241

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-04, 09:34   Temat: PROSZE O POMOC W ODCZYTANIU WYNIKÓW - RAK PŁASKONABŁONKOWY
Jeżeli nie nastąpiło jakieś nagłe osłabienie to ta pełniejsza twarz jest charakterystyczna dla sterydów, namów mamę żeby w miarę możliwości dużo się ruszała.
  Temat: PROSZE O POMOC W ODCZYTANIU WYNIKÓW - RAK PŁASKONABŁONKOWY
gaba

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 72241

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-23, 09:45   Temat: PROSZE O POMOC W ODCZYTANIU WYNIKÓW - RAK PŁASKONABŁONKOWY
Dojeżdżać, w trybie awaryjnym znacznie łatwiej załatwić karetkę niż miejsce na radioterapii. Najgorsze objawy po naświetlaniach pojawiają się na samym końcu lub po jak już pochłonięto całą dawkę.
  Temat: PROSZE O POMOC W ODCZYTANIU WYNIKÓW - RAK PŁASKONABŁONKOWY
gaba

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 72241

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-15, 21:05   Temat: PROSZE O POMOC W ODCZYTANIU WYNIKÓW - RAK PŁASKONABŁONKOWY
Też od wszystkich znajomych chorych słyszałam że onkolodzy pozwalają palić, żeby nie dodawać niepotrzebnego stresu. Byłabym również tolerancyjna w sprawie alkoholu jeżeli nie bierze leków kolidujących z alkoholem. Ja jestem chora i jestem w wieku Twojej mamy i na jej miejscu ostro rozprawiłabym się z rodziną która mi mówi co mam robić z ostatnimi miesiącami życia. Dobrze myślisz że usłyszysz odprawę. Staraj się sprawiać jej jak najwięcej radości. Na nic więcej nie masz wpływu. Smutne ale tak to jest. Trzymaj się.
  Temat: PROSZE O POMOC W ODCZYTANIU WYNIKÓW - RAK PŁASKONABŁONKOWY
gaba

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 72241

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-13, 14:14   Temat: PROSZE O POMOC W ODCZYTANIU WYNIKÓW - RAK PŁASKONABŁONKOWY
Jeżeli masz na myśli MR prywatnie to MEDIQ w Legionowie mają nowy aparat a głowę opisuje dobry radiolog. Niestety nie wiem nic nt tych badań na NFZ. Pozdrowienia
  Temat: PROSZE O POMOC W ODCZYTANIU WYNIKÓW - RAK PŁASKONABŁONKOWY
gaba

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 72241

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-05-17, 15:29   Temat: PROSZE O POMOC W ODCZYTANIU WYNIKÓW - RAK PŁASKONABŁONKOWY
Ja za bardzo w vilcacorę nie wchodziłam, bo na pierwszy rzut oka odrzuciłam temat nie tylko w kwestii raka, ale zorientowałam się że to zioło jest raczej do przygotowania organizmu do dalszej kuracji i oni przygotowują specjalne mieszanki już z innymi ziołami (zwykle ogólnie znanymi, z dodatkiem vilcacory) dla ludzi chorych, a głównym hasłem pod którym sprzedają swoje wyroby jest: "Lepiej zapobiegać niż leczyć" co odzwierciedla ich poglądy na skuteczność leczenia. Wydaje mi się że w sytuacji Twojej mamy to należałoby się skupić nad suplementami ogólnie polepszającymi odżywienie typu Omega3 lub jakieś białka czy aminokwasy (chociaż jeżeli mama przytyła to chyba braków nie ma) i nad antyoksydantami. To smutne co piszę, ale ja bym wydała te pieniądze na inne zioło trochę rozjaśniające nasz szary byt. (albo na wszystko co może dać Twojej mamie trochę radości). Trzymaj się
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group