1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: dziecinada
gabi30

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 23941

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-02-27, 02:37   Temat: dziecinada
Kochaj i goń za marzeniami, życie za krótkie jest aby zaprzepaścić to co się kocha.
  Temat: dziecinada
gabi30

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 23941

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-02-27, 02:34   Temat: dziecinada
Oj, matematyka ciężka sprawa:-), ale za to jaka fascynująca. Ale o matematyce nie gadamy,bo to za ciężka sprawa na nocne pogaduchy. A może sen szybciej by przyszedł?
No nie będę taka,bo Majkelek nam się obrazi:-)
  Temat: dziecinada
gabi30

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 23941

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-02-27, 02:19   Temat: dziecinada
A cóż Ty Michale w tych dalekich krajach porabiasz? Napisz cosik o sobie,co Cię tam za ocean wygnało?
  Temat: dziecinada
gabi30

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 23941

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-02-27, 01:56   Temat: dziecinada
Na mnie nie działa już nic w sprawie snu,niestety. Także dziewczynki ( i chłopcy) można założyć klub. Na forum takiego jeszcze nie ma.
  Temat: dziecinada
gabi30

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 23941

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-02-27, 00:54   Temat: dziecinada
nie Wy jedni nie śpicie:-) Ja jestem zombi już od dawna. Kolejna noc zawalona :fucc:
  Temat: dziecinada
gabi30

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 23941

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-02-25, 20:39   Temat: dziecinada
majkelek napisał/a:

a może sięgniesz trochę pamięcią wstecz i przypomnisz sobie jak to było jak młodsi byli, o czym wtedy marzyli?


Wiesz, ostatnio starszy syn mi wygarnął,że jak był mały to marzył żeby grać na pianinie. A ja go rzekomo olałam i nie zapisałam go na zajęcia z pianina. No cóż, nie pamiętam tego. Jeśłi chodzi o mojego autystyka to zawsze chciał grać. Pamiętam jak zakupiłam sobie pierwszą konsolę sony,był to chyba 1996 rok. Grałam namiętnie a mój maluch ( miał wtedy 3 lata) patrzył z wypiekami na buziaku. Nie mówił dość długo,ale grać potrafił. Dzięki tej konsoli i grom Michał zaczął się otwierać,wyłazić ze swojej skorupy i zaklętego świata autyzmu. Od tamtej pory gra, oczywiście dawkuję mu te przyjemności . Ostatnio mówi,że marzy o wyjeździe do Japonii. Sama z chęcią zwiedziłabym Tokio:-)
  Temat: dziecinada
gabi30

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 23941

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-02-25, 10:15   Temat: dziecinada
Kurcze no Majkelek, kolejny ciekawy temat zapodajesz. Znęcasz się nad nami ;) .
Pamiętam,że jako dziecko marzyłam o dużej rodzinie ( jestem jedynaczką) i o tym aby zostać lekarzem. Koniecznie patologiem. Marzyłam o tym dość długo, ale gdy przyszło do wybierania szkoły moje marzenia poszły gdzieś. Na marzeniach się skończyło.
Synów mam dorosłych (20 i 18) starszy ma jedno marzenie-jeździć motocyklem bo to kocha. I marzenie realizuje-zjechał już pół polski, a na wakacje szykuje się na objazd europy. Ku rozpaczy i strachowi mamy.
Młodszy z synów jest autystykiem,ale marzenia ma i owszem. Kocha gry na konsole,jest to jego ogromna pasja i miłość. Jestem z niego niezmiernie dumna,jak widzę że potrafi się porozumieć bez problemów z ludźmi z innych krajów.Oczywiście podczas grania przez sieć. Kolejną jego pasją są języki obce ( angielski i japoński), nauczył się ich sam. Autystycy mają w tym kierunku uzdolnienia i mój Michał jest tego przykładem.

A moim marzeniem obecnym jest doczekać i zobaczyć czy moje słońce da sobie radę w życiu, czy będzie potrafił sobie zapewnić byt. Spędza mi to sen z powiek, bo marzenia marzeniami a życie życiem.
Tak bardzo bym chciała,żeby się wszystko ułożyło,żeby Michał skończył anglistykę i został tłumaczem jak sobie założył. Byłabym spokojniejsza wiedząc,że nie zginie w tłumie lub nie skończy w jakimś ośrodku.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group