1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: PET-całkowita remisja, chłoniak nieziarniczy
hajtowy20

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 101431

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2014-09-27, 14:36   Temat: PET-całkowita remisja, chłoniak nieziarniczy
Pewnie :) udało się za 1 razem :) już siedzę sobie u dziewczyny :D na 9 pazdz. Mam być w Gliwicach ustalono termin przeszczepu :)
  Temat: PET-całkowita remisja, chłoniak nieziarniczy
hajtowy20

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 101431

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2014-09-25, 08:09   Temat: PET-całkowita remisja, chłoniak nieziarniczy
No było ostro na początku :D no już po tej aferazie czekam na wynik zaraz doktor ma przyjść czy trzeba Jescze dobrać dzisiaj czy nie ;)
  Temat: PET-całkowita remisja, chłoniak nieziarniczy
hajtowy20

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 101431

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2014-09-23, 15:42   Temat: PET-całkowita remisja, chłoniak nieziarniczy
Hej czytałem Twój post od początku ;) też zachorowalem na chloniaka lecz z komórek T również jestem po 8 chemiach i tak jak u Cb doszło do mnie do całkowitej remisji:) Tylko moja doktor od razu po leczeniu skierowała mnie do Gliwic czy jestem zdolny do przeszczepu oczywiście zakwalifikowano mnie i właśnie jestem w szpitalu jutro będę miał pobierane komórki do autoprzeszczepu . Cieszę się ze zaproponowała mi przeszczep bo dzięki niemu jest duża szansa ze choroba już nie powróci :) szkoda ze u Ciebie nie skierowali Cię była by większa szansa ze choroba nie powróci . ale podoba mi się twoje optymistyczne nastawienie do choroby ja też mam takie samo i jak narazie nie zapraszając każde badanie wychodzi mi dobrze :) teraz tylko żeby ten przeszczep dobrze przeżyć i bd jeździł na same kontrole co jakiś czas .. W końcu zacznę normalne życie :) a na początku u mnie bardzo ciężko było mocno mnie to zaatakowalo miałem niewydolność wielonarzadowa sepse wstrząs sceptyczny tamponade serca ostre zapalenie płuc krwotok zewnętrzny ze wszystkich części ciała praktycznie oczy uszy jama ustna itd .. Oj lekarze mówili ze gdyby nie mój mocny organizm nie przeżył bym tego bo z doświadczenia wiedzą ze takiego czegoś niestety nie wytrzymuje organizm dlatego cieszę się że ja dałem radę słowa lekarzy którzy mówili ze nikt by tego nie wytrzymał bardzo mnie zmotywowaly i dziś wiem ze nic mi nie da rady i takiego nastawienia życzę każdemu co Cię nie zabije to Cię wzmocni :) życzę Ci dużo zdrowia :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group