1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzonu macicy zaawansowany
kama

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 37207

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-03-02, 15:50   Temat: Rak trzonu macicy zaawansowany
mikjola1,
to nie tylko u was tak jest,nagle nie ma znajomych a co gorsze nawet rodziny
może się boją,że będą proszeni o pomoc
ale w takiej sytuacji widać ile warte są niektóre znajomości
trzymajcie się cieplutko
  Temat: Rak trzonu macicy zaawansowany
kama

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 37207

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-28, 17:58   Temat: Rak trzonu macicy zaawansowany
mikjola1,
dobrze,że macie waleczne podejście
tak trzymać!!!!
  Temat: Rak trzonu macicy zaawansowany
kama

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 37207

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-24, 22:13   Temat: Rak trzonu macicy zaawansowany
cieszę się,że chociaz dobrym słowem mogę pomóc :)
  Temat: Rak trzonu macicy zaawansowany
kama

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 37207

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-24, 22:05   Temat: Rak trzonu macicy zaawansowany
mikjola1,
pytaj na bieżąco jak wystapią problemy,bo trudno tak pisać wszystko od razu
podejrzewam,że moderatorzy wypowiedzą się szczegółowo co do wyników i wytłumaczą ci to po ludzku
a ja nie będę się madrzyć,napisałam tyle ile zrozumiałam
ściskam serdecznie
  Temat: Rak trzonu macicy zaawansowany
kama

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 37207

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-24, 21:54   Temat: Rak trzonu macicy zaawansowany
mikjola1,
lekarz powiedział prawdę są liczne przerzuty,przykro mi bardzo,że są to złe wiadomości
chemia może spowolnić lub zatrzymać chorobę,ale czy jest szansa na całkowite wyleczenie to nie umiem powiedzieć
scyntygrafia będzie miała na celu sprawdzenie czt nie ma meta do kości
na chemię każdy organizm reaguje inaczej,nutridrinki podaję się w stanach niedożywienia,są wysokokaloryczne,więc jak nie będzie apetytu to jak najbardziej wskazane,żeby wzmocnić organizm
czeka was ciężka walka
trzymam kciuki
  Temat: Rak trzonu macicy zaawansowany
kama

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 37207

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-16, 12:15   Temat: Rak trzonu macicy zaawansowany
mikjola1,
bez dokładnych badań,można tylko gdybać
poproś lekarza o skierowanie
nie daj się zbyć
pomyslcie też o odpowiednim ustawieniu środków przeciwbólwych,na pewno da się tak to zrobić,żeby zniwelować maksymalnie cierpienie
daj znać co powie lekarz
trzymajcie się cieplutko
  Temat: Rak trzonu macicy zaawansowany
kama

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 37207

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-09, 12:53   Temat: Rak trzonu macicy zaawansowany
mikjola1,
uważam tak samo jak Richelieu, ,ze lekarz powinien udzielić wam rzetelnej informacji
brak mi słów...
pozdrawiam
  Temat: Rak trzonu macicy zaawansowany
kama

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 37207

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-25, 21:55   Temat: Rak trzonu macicy zaawansowany
jeszcze miesiąc temu uważałam,ze należy uświadomić chorego,ale na dzień dzisiejszy troszkę zweryfikowałam swoje podejście,moja mama BYŁA twardą babką i wydawało mi się,że zniesie wszystko,ale teraz widzę,ze ona woli jak to ja się wszystkiego dowiaduję i stopniowo jej uswiadamiam,ona nawet nie pyta,czeka aż ja cos powiem
tak było gdy okazało się,że jest podejrzenie meta do głowy,więc zaczęłam od tego,że jest podejrzenie czegoś tam i tak pomalutku z każdą rozmową coś dodaję,tłumaczę jaki to rak(oczywiście w ramach mojej skromnej wiedzy)
z kolei dziś odwiedziłam wujka który walczy z tym gnojkiem już 3 lata i wiem,że cała prawda by go załamała,ale nigdy nie padło z moich ust słowo że wyzdrowieje i będzie ok bo tak nie będzie
musicie znaleźć swój sposób
ściskam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group