1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzustki
karalajna

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 22801

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-04-29, 14:54   Temat: Rak trzustki
Moniko, bardzo mi przykro, walczyliście i zrobiliście wszystko co możliwe. Ta choroba jest niewyobrażalnie straszna.
  Temat: Rak trzustki
karalajna

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 22801

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-12-22, 19:14   Temat: Rak trzustki
Monika musisz być dzielna i wytrzymać to wszystko, bo Mąż nie dość, że cierpi fizycznie, to na pewno się boi i nie rozumie, co się z nim dzieje i czy to już koniec. Smutne będziecie mieć Święta, ale My tu wszyscy na tym forum jesteśmy z Wami sercem i myślami.
  Temat: Rak trzustki
karalajna

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 22801

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-12-18, 19:15   Temat: Rak trzustki
Trzeba wyraźnie powiedzieć, że przestały pracować nerki, w takiej sytuacji POGOTOWIE MUSI PRZYJECHAĆ. Jest to sytuacja naprawdę zagrażająca życiu! Tak jak już wspomniano powyżej, rozmowy z Pogotowiem są nagrywane, więc ja będąc w takiej sytuacji zapytałam się wprost dyspozytorki, czy odmawia udzielenia pomocy i bierze odpowiedzialność za ewentualne skutki i pogotowie natychmiast przyjechało. Nie poddawaj się, oni mają obowiązek Ci pomóc!! Nie wolno prosić, trzeba grozić i wymagać, to nie jest kwestia dobrej woli Pogotowia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group