1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 87
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: wątek dla bezsennych
klikers

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 50989

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-06-14, 00:57   Temat: wątek dla bezsennych
Ja też wszystkim mykającym spaćku życzę dobrej nocy :) + Dzień dobry :) hehe jak by mi się nie chciało spać mam coś co mnie zmotywuje :mrgreen:
  Temat: wątek dla bezsennych
klikers

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 50989

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-06-05, 11:50   Temat: wątek dla bezsennych
No zobaczymy co na to lekarz :)
  Temat: wątek dla bezsennych
klikers

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 50989

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-06-05, 11:28   Temat: wątek dla bezsennych
Ciśnienie mam ogólnie cały czas wysokie , a dodatkowo czasem sobie skoczy jeszcze wyżej że nieraz się zdarza że idę na nocną pomoc lekarską by mi zbili je :) hehe a kto miałby mi zrobić PET-a ? Pani z poradni podpowiadać ?
  Temat: wątek dla bezsennych
klikers

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 50989

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-06-05, 02:43   Temat: wątek dla bezsennych
lepiej żeby już nie zmieniali nic chociaż zapewne coś pozmieniają jeszcze :)

No na wzajem,
dobranoc :uhm!:
  Temat: wątek dla bezsennych
klikers

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 50989

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-06-05, 02:20   Temat: wątek dla bezsennych
hehe dla swojego bezpieczeństwa powiem że ogólnie soprany bo jak narzeczona by się dowiedziała że jakiś konkretny sopran to by zabiła posiadaczkę tego głosu a mi jaja by urwała i wtedy sam zaczął bym śpiewać sopranem :lol:

Z tym nadciśnieniem to jest tak że te leki mi zmieniają bo ono sobie jest i to upierdliwe, przecież zaczynałem od vivace 2,5 mg, potem podnieśli mi na 5 mg, potem nadal dawało nadciśnienie znać więc dopisali mi jeszcze amlozek 5 mg, teraz zmienili znowu leki na złożone twynsta i nebivololum i też nie sprawują się najlepiej choć jest lepiej :)
  Temat: wątek dla bezsennych
klikers

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 50989

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-06-05, 02:03   Temat: wątek dla bezsennych
No właśnie dokładnie przebadają, tylko byle by nie znaleźli jakiś strasznych przyczyn tego nadciśnienia :)
Co do nadciśnienia to też twierdzę że nie jest to jakaś straszna choroba, łykać tabletki tylko i da się z tym żyć ;) no czasem tylko czuję te nadciśnienie, ale tylko wtedy jak zapomnę tabletki połknąć :mrgreen:

Co do śpiewu to nie mogę znaleźć filmiku pokazem możliwości wokalnych zresztą może to i dobrze bo jeszcze byś wypłoszył koty i sąsiadów z okolicy jak by to usłyszeli :mrgreen:
A tak poważnie to tylko skromnym basikiem śpiewam ale fascynują mnie soprany :)
  Temat: wątek dla bezsennych
klikers

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 50989

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-06-05, 01:43   Temat: wątek dla bezsennych
No zdecydowanie nie sprzyja zasypianiu, jak ją słyszę to od razu sobie podśpiewuję :mrgreen:
W sumie też mnie to dziwi że nie horror będzie bo planowałem horror a wpadło mi to w ręce przypadkiem i tak już się zostało, zawsze to jakaś odmiana :)

Do laryngologa powinienem był trafić rok temu jak skierował mnie oddział alergologi ale olałem to, a teraz dostałem kolejne skierowanie bo kardiolog z poradni nadciśnienia tętniczego chciała by przebadać mnie pod kątem bezdechu sennego a ten z poradni zaburzeń snu dał skierowanie bo chciał wiedzieć czy mogę być w jakiś tam sposób leczony więc poszedłem i za jednym razem dałem mu dwa skierowania :mrgreen: Swoją drogą nic nowego mi nie powiedział ten laryngolog dalej przyjmować avamys plus jakieś tabletki na katar i unikać xsylometazolinu :) Jeszcze przez tą babkę z poradni nadciśnienia będę miał usg nerek, holtera ciśnieniowego i coś tam jeszcze bo chce odnaleźć przyczynę. Tak więc muszę uzbroić się w cierpliwość
  Temat: wątek dla bezsennych
klikers

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 50989

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-06-05, 01:21   Temat: wątek dla bezsennych
hehe nie będzie drobiu :p planuję obejrzeć "21 gramów" już kiedyś dawno temu oglądałem ten film ale z chęcią se go przypomnę i zaznaczam że nie jest to horror :) jest to taki bardziej dramat, Thriller :)

A co muzyki to ostatnio zachwyca mnie : http://www.youtube.com/watch?v=SYhF56heGxw
takie żywe i rytmiczne coś ;)
  Temat: wątek dla bezsennych
klikers

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 50989

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-06-05, 01:01   Temat: wątek dla bezsennych
Hmm nie wiem czy są tu inni nie śpiący :-D
Ja właśnie zabieram się za oglądanie czegoś czyli standardowo :)

Byłem dziś u laryngologa, okropne badania miałem ;/
Najpierw zaglądał mi do paszczy to spoko,
później włożył coś jak lejek kuchenny w uszy i se oglądał, wyglądałem jak shrek z tymi swoimi czółkami :mrgreen:
A na sam koniec badanie endoskopowe;/ tą kamerkę czułem niemal że w mózgu, dostałem skierowanie na badanie słuchu i CT głowy z zatokami.
Po tym badaniu może z 5 minut później zebrało mi się na kichanie a chyba z 30 razy kichałem :lol: najbardziej spodobało mi się to że jak kichnąłem sobie to wszystkie gołębie w okolicy się poderwały :mrgreen:
  Temat: wątek dla bezsennych
klikers

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 50989

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-06-05, 00:42   Temat: wątek dla bezsennych
No słucham sobie :) ładne :)
Co tam u Ciebie?
  Temat: wątek dla bezsennych
klikers

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 50989

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-06-05, 00:36   Temat: wątek dla bezsennych
Dobry Wieczór :)
  Temat: wątek dla bezsennych
klikers

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 50989

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-06-04, 01:52   Temat: wątek dla bezsennych
majkelek napisał/a:
Oj, kochana jesteś ::thnx::
Tylko proszę dla mnie coś niskokalorycznego, bo my się ostatnio strasznie nielubimy z wagą łazienkową :--: :?ale?:

[ Dodano: 2012-06-03, 23:21 ]
Chciałem powiedzieć, że dziś również pragnę wszystkim życzyć dobrej i spokojnej nocy pełniej kolorowych snów :)
Powiem jeszcze, że się wymykam teraz po kryjomu, ale jeszcze wrócę, bo się do Was przywiązałem ;P


Żebyś Ty wiedział jak ja się nie lubię z wagą :mrgreen: ważę o jakieś 10 kg za wiele... Spodobała mi się piosenka : http://www.youtube.com/wa...aR-9Kt4&ob=av2n
  Temat: wątek dla bezsennych
klikers

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 50989

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-05-23, 23:49   Temat: wątek dla bezsennych
Doby wieczór :) Jak tam ? Troszku mnie tu nie było :)
  Temat: wątek dla bezsennych
klikers

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 50989

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-05-17, 19:07   Temat: wątek dla bezsennych
majkelek

Cytat:
Również, przede wszystkim zastanawiałem się jak tam Twoje nadcisnienie, bo widać mamy ze sobą wiele wspólnego, a także chciałem zapytać jak tam z pracą, bo jak pamietam ostatnio (ale mam pewnie przedawnione wiadomości) zmieniałeś pracę, czy się mylę? :)


Co do spaw zdrowotnych to dobrze jest :) Na 11 czerwca idę do tego profesora Rutkowskiego mam skserować wszystkie wyniki i załatwić bloczki z preparatami to se zbadają jeszcze raz :)

Co do mojego nadciśnienia to szaleje ostatnio hmm no tak ze 160 na 100 do 110 więc trochę za wysoko :mrgreen: A Ty też na nadciśnienie cierpisz? Jakieś leki bierzesz?

Co do pracy tak owszem zmieniałem i pracuję sobie i na razie jest mi tam dobrze :) No prawie dobrze bo ostatnio mamy kolejne szkolenie więc rano wstaję a w nocy lubię posiedzieć i ubolewam nad tym :lol:
  Temat: wątek dla bezsennych
klikers

Odpowiedzi: 575
Wyświetleń: 50989

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-05-15, 14:07   Temat: wątek dla bezsennych
majkelek napisał/a:
No tak :mrgreen: film nie dla mnie kompletnie, widać już po tytule. A tak na marginesie, to jak tam się Twoje sprawy układają ? 8-)


Jakie sprawy? Zdrowotne ? ;)

[ Dodano: 2012-05-15, 14:07 ]
plamiasta napisał/a:
[hehm] |cwaniak|

Co tak zacierasz rączki ? Wygląda jak byś chciała narozrabiać ;P

[ Dodano: 2012-05-16, 00:28 ]
jest tu ktoś z tych bezsennych ?:)
 
Strona 1 z 6
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group