1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak naciekający piersi prawej
ksena82

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 23512

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-04-29, 19:33   Temat: Rak naciekający piersi prawej
Czy Mama dostała neulaste lub coś podobnego? Jeżeli tak, to od tego specyfiku. Skutki po niej podobne są do objawów grypy, mija to kilku dniach.
Jeżeli nie-to też może być po chemii jakiś skutek,każdy reaguje inaczej. . ściskam
  Temat: Rak naciekający piersi prawej
ksena82

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 23512

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-04-29, 11:36   Temat: Rak naciekający piersi prawej
Tak, Taxotere potrafi szybko unicestwić gada, mnie wystarczyły 3 cykle, bardzo ładnie uśmiercił większość komórek , niestety podstępny jak zwykle gad schował się w 5 węzłach. Potem miałam chemioterapię FAC. Mój guz też szybko rósł, więc Mama dostała dobrą broń. Niech uważa na siebie i się nie przemęcza, bądźcie dobrej myśli. Pozdrawiam :)
  Temat: Rak naciekający piersi prawej
ksena82

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 23512

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-04-28, 18:07   Temat: Rak naciekający piersi prawej
Taxotere-miałam 3 kursy przed operacją.Bardzo mocna i bardzo dobra dawka (jeżeli to tak mozna nazwać), ja ją w miarę dobrze przeżyłam, pomogły mi Dexamethazon (8x) i zwykły Ranigast przed podaniem chemii. Pozdrawiam i trzymam kciuki !
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group