1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: ABSURDY polskiej służby zdrowia
majkelek

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5464

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-05-05, 23:23   Temat: ABSURDY polskiej służby zdrowia
gilmaly napisał/a:
Nihil novi sub sole.
absenteeism napisał/a:
Przejrzałaś w ogóle Forum?
Dokładnie!
Szanowna ewelko7,
Według mojego rozeznania (choć przyznam, że forumowiczem jestem dość krótko i nie grzeszę intelektem), to Forum niniejsze istnieje po to, by wspomagać pacjentów onkologicznych będących w sytuacji podobnej do tej, którą opisałaś. Tutaj nie ma chyba osób, które nie przechodziłyby tej trudnej drogi. Zamysł jest więc taki, że miejsce to nie służy "wylewaniu goryczy", ale niesieniu wsparcia w ramach tego, co możemy zrobić. Wsparcie to udzielane jest przez garstkę wspaniałych osób, które są Moderatorami i Administratorami tego miejsca. Osoby te, pogodzić muszą swoje życie prywatne i zawodowe z "życiem forumowym", co niejednokrotnie wymaga od Nich wielu poświęceń. W zamian nie otrzymują w zasadzie nic (bo też niczego się nie domagają). Tak sobie myślę, że (zapewne) radość daje Im poczucie dobrze spełnionego obowiązku i skromne "dziękuję" napisane przez osoby, dla dobra których się poświęcają. Ponadto, uważam, że trzeba być wyjątkowo odważnym (i nieco szalonym - w sensie pozytywnym) aby posiadając wiedzę na temat ograniczeń dotyczących metod leczenia nowotworów, jak również ograniczeń formalnych (o których między innymi Ty piszesz), dobrowolnie decydować się na angażowanie w niesienie wsparcia właśnie tutaj.
W tym świetle, Twoja wypowiedź wydaje się być zwyczajnie nieprzemyślana. Z uwagi na to, że zniechęca ona do działania osoby wspomniane przeze mnie w poprzednim akapicie, jak również (co nie mniej ważne) samych pacjentów (takich jak Ty) - bo kiedy Tobie zrobi się lżej po "wylaniu żalu", to innemu pacjentowi (który jest na początku tej drogi) zrobi się ciężej po przeczytaniu Twojej wypowiedzi.
Na Forum przychodzą osoby, które oczekują wsparcia i rady, więc jeśli Ty również tego oczekujesz, to jestem prawie pewien, że możesz na to liczyć. Natomiast temat "Absurdy polskiej służby zdrowia" jest jedną z ostatnich rzeczy, jaka jest potrzebna na Forum. Jestem pewien, że w innym miejscu, temat ten będzie bardzo poczytny i ludzie będą do niego chętnie zaglądać i "dorzucać do ognia" (niestety jestem "nienaukiem" internetowym i nie znam takich miejsc). Tutaj jednak, każdy walczy ile ma sił i nie sądzę by "wątek do narzekania" miał w tym pomóc.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group