1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Diagnoza - a raczej jej brak.
malinka70

Odpowiedzi: 125
Wyświetleń: 37264

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-01-26, 00:22   Temat: Diagnoza - a raczej jej brak.
Megan,

myślę, ze smierc jest zawsze bez sensu. Wiemy, ze koniec nadejdzie. ale to zawsze boli.

Dobrze, że tu jesteśmy. jest łatwiej. otoczenie nie rozumie. mi mówią "mama już swoje przezyła". i idą dalej.

Tu czujemy tak samo.

Dziękuję. Przesyłam Ci sen spokój i siłę na te dni.
Myślę i jestem.
  Temat: Diagnoza - a raczej jej brak.
malinka70

Odpowiedzi: 125
Wyświetleń: 37264

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-01-26, 00:01   Temat: Diagnoza - a raczej jej brak.
Megan,

pomyśl, ze Tatko już nie cierpi. że jest spokojny. że nie chciałby, abyś i Ty cierpiała. chciałby Cię widzieć uśmiechniętą. wiem, ze łatwiej mi to pisac.
Rozmawiałam z mamą. dużo bólu sprawia jej to, ze ja się tak martwię. ona cierpi, ja to widze i cierpię razem z nią. ona mówi, ze zabrałaby mi mój smutek i ból. i że już chce odejść, najlepiej we śnie.

pewnie bez sensu jest to, co piszę.

Przytulam Cię znów i jestem z Tobą :tull: :/pociesza:/

Jeśli modlitwa Ci pomaga to pomódl się za Tatusia.

Teraz masz najtrudniejszy czas. Potem małymi kroczkami będziesz szła do przodu. Też dla Twojego Tatki.
  Temat: Diagnoza - a raczej jej brak.
malinka70

Odpowiedzi: 125
Wyświetleń: 37264

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-01-25, 00:31   Temat: Diagnoza - a raczej jej brak.
Megan Kochanie. Nie umiem sobie wyobrazic, co teraz czujesz. Napisze tylko, ze mysle o Was, modle sie o spokoj dla Tatusia i sile dla Ciebie. Tatko juz nie cierpi. Jestesmy z Wami...

[ Dodano: 2015-01-25, 00:31 ]
Dać czas czasowi.
  Temat: Diagnoza - a raczej jej brak.
malinka70

Odpowiedzi: 125
Wyświetleń: 37264

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-01-24, 18:56   Temat: Diagnoza - a raczej jej brak.
Megan,

jestem z Tobą. Mocno przytulam.

Niech Tatuś odpoczywa w pokoju...
  Temat: Diagnoza - a raczej jej brak.
malinka70

Odpowiedzi: 125
Wyświetleń: 37264

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-01-23, 21:03   Temat: Diagnoza - a raczej jej brak.
Megan,

jesteś wspaniała córką i Tatuś na pewno o tym wie. dbasz najlepiej jak umiesz.
trudno mi to pisać, ale przychodzi czas, w którym Ty tez będziesz potrzebowała siły. zadbaj tez o siebie.

Przytulam Was mocno.
  Temat: Diagnoza - a raczej jej brak.
malinka70

Odpowiedzi: 125
Wyświetleń: 37264

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-01-21, 00:08   Temat: Diagnoza - a raczej jej brak.
Jestem z Wami. Przytulam i myślę :tull: :cmok:
  Temat: Diagnoza - a raczej jej brak.
malinka70

Odpowiedzi: 125
Wyświetleń: 37264

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-01-17, 02:09   Temat: Diagnoza - a raczej jej brak.
Megan,

tu mówimy sobie po imieniu.
wiem, co czujesz. czuję tak samo. bezsiłę, czasem rozpacz, tez złość. lęk, zeby mamę nie bolało. Juz chyba wypłakałam wszystkie łzy.

Czasem nie mamy wpływu na to, co się wokół nas dzieje. Możemy ich wspierac, byc przy nich, głaskać. z rozmów z mamą wiem, ze bardzo ją boli to, że ja cierpię. więc wspieram ja jak mogę, zagaduję, robię dobra minę do tej okrutnej gry. potem pozwalam sobie na słabość, bo jestem tylko człowiekiem.

wiem z doświadczenia, że trzeba zrobić wszystko, co się da. żeby potem umieć się podnieść i życ dalej. ktoś w moim watku napisał, ze to czas, w którym odstawiasz swoje własne potrzeby na bok. i jesteś dla tej drugiej osoby. To własnie robisz. i ta maska to własnie Twoja dzielność. ja tak to rozumiem.

A łzy potem świadczą o Twoim człowieczeństwie. dziwne, zeby w takiej sytuacji nie płakać.
jeszcze raz przytulam. Damy radę...
  Temat: Diagnoza - a raczej jej brak.
malinka70

Odpowiedzi: 125
Wyświetleń: 37264

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-01-17, 01:25   Temat: Diagnoza - a raczej jej brak.
Megan,

jestes dzielna. Tatuś na pewno wie, ze z nim jesteś.

przytulam Cię mocno i przesyłam moc siły
|przytula|
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group