1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zatkane drogi żółciowe po protezowaniu
marzena66

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6391

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-07-24, 07:22   Temat: Zatkane drogi żółciowe po protezowaniu
Ulza napisał/a:
została nam chyba tylko medycyna naturalna.


Jak na razie nie ma żadnego przypadku, w którym medycyna naturalna pomogłaby bądź przedłużyła życie chorego. Na prawdę uważaj na naciągaczy żerujących na ludzkim nieszczęściu. Poza tym te różne specyfiki, choć uważane za naturalne przy tak chorej wątrobie i trzustce taty mogą wywołać więcej szkody niż pożytku.

Jak napisała Madzia70, koniecznie załatw hospicjum. Może przyjść moment, że tato nie da rady wyjść do lekarze, będą narastały dolegliwości i potrzebna będzie pomoc lekarska na już i wtedy macie zabezpieczenie w postaci hospicjum. To bardzo ważne i dla taty i dla Was.

pozdrawiam
  Temat: Zatkane drogi żółciowe po protezowaniu
marzena66

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6391

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-07-22, 17:38   Temat: Zatkane drogi żółciowe po protezowaniu
Ulza,

Parametry wątrobowe odbiegają od normy, najprawdopodobniej wątroba, trzustka, drogi żółciowe sobie nie radzą, pracują nazwijmy to coraz słabiej, uszkodzenie tych organów jest na tyle ciężkie, że nie spełniają swoich funkcji i żółtaczka postępuje. Na prawdę trudno coś doradzić skoro szpital/lekarze nie potrafią pomóc. Ja wciąż tylko gdybam bo podałaś zbyt skąpe informacje. Wstaw proszę jakieś TK jamy brzusznej czy usg, nie wiem co tam ostatnio robiliście.

pozdrawiam
  Temat: Zatkane drogi żółciowe po protezowaniu
marzena66

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6391

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-07-21, 16:43   Temat: Zatkane drogi żółciowe po protezowaniu
Ulza,

Jak wstawisz wyniki na pewno więcej można będzie powiedzieć. U nas protezowanie pomogło, spadła bilirubina. Mężowi podawali na zbicie jakieś kroplówki ale nie wiem niestety co to było, kazano dużo pić i przebywać na słońcu.

Ulza napisał/a:
czy w XXI w. naprawdę nie ma sposobu aby pozbyć się nadmiaru żółci?


Mieliśmy na forum taki przypadek i niestety nie dało się zbić do końca bilirubiny, żółtaczka postępowała mimo leczenia chorej i protezowania.
Może choroba jest już tak zaawansowana, że organy odmawiają współpracy, może jest gdzieś jakiś ucisk guza albo naciek. To tylko gdybanie z mojej strony, bez wyników nic konkretnego nie da się powiedzieć.

pozdrawiam i witam na forum.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group