1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 22
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: syla127 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 56887

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-03-19, 20:06   Temat: syla127 - komentarze
Ja też myślę i czekam na parę słów od Ciebie :tull:
  Temat: syla127 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 56887

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-02-23, 19:26   Temat: syla127 - komentarze
syla127,
Strasznie jesteś dzielna dziewczyna. Bardzo mi przykro,że chemia nie przynosi efektów.
syla127 napisał/a:
przyznam że szczerze zastanawiam się nad całkowitym zrezygnowaniu z tej chemii bo raz że nie pomaga a dwa to nawet nie zatrzymała rozwoju choroby więc myślę, po co się truć?

Jeżeli nie działa to walcz może coś jeszcze lekarze mają do zaproponowania bo trucie organizmu dla trucia a nie dla poprawy zdrowia, powstrzymania choroby a wręcz jej postępu i jeszcze do tego złego/okrutnego samopoczucia mija się raczej z celem.

Korzystaj z apetytu jeśli wraca, rozpieszczaj swoje podniebienie i żołądek i daj się rozpieszczać przez innych.

Jestem pełna podziwu dla Twojej postawy, czekam na Twoje wpisy, myślę o Tobie i bardzo Ci życzę, żeby choroba choć trochę dała Ci poczuć się lepiej i szczęśliwiej.
:tull:
  Temat: syla127 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 56887

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-02-07, 17:26   Temat: syla127 - komentarze
syla127,
Nabieraj sił kochana :tull:
  Temat: syla127 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 56887

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-01-28, 21:26   Temat: syla127 - komentarze
syla127,
Kochana, strasznie Cię to choróbsko męczy. Nie poddawaj się, wiem, że takie złe samopoczucie, osłabienie człowieka dobija, może po przetoczeniu nabierzesz trochę sił, czego Ci bardzo życzę.

Bardzo mocno przytulam dzielna dziewczyno :tull:
  Temat: syla127 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 56887

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-01-13, 17:13   Temat: syla127 - komentarze
syla127 napisał/a:
Po tym przetaczaniu krwi duzo lepiej sie czuje, juz nie jestem taka slaba

To się bardzo cieszę, że Ci lepiej.
syla127 napisał/a:
mialas robione ekg,lekarze zgodnie orzekli ze bol jest ewidentym symptonem progresjii

Trzeba być czujnym, jak boli mówić bo chemia serce też osłabia i dobrze, że serce (ekg) sprawdzili, niedobrze, że dziadostwo się rozrasta.
Zabezpiecz się w szpitalu w recepty, żebyś jak najmniej cierpiała jak wrócisz do domu, żebyś nie została sama bez leków w tym bólu.

Walcz dzielna wojowniczko, jesteś na prawdę dzielną dziewczyną, mocno ściskam i jestem sercem i myślami z Tobą, pełna podziwu dla Twojej postawy. :tull:
  Temat: syla127 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 56887

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-01-12, 18:34   Temat: syla127 - komentarze
syla127,
Po przetoczeniu powinnaś się poczuć silniejsza.
syla127 napisał/a:
strasznie mnie boli w klatce piersiowej,

Rozumiem, że jesteś w szpitalu?, jak tak zgłoś ból lekarzowi, nie jest to ból od serca?, może trzeba zrobić ekg?, jak nie serce niech dadzą Ci coś silniejszego na ból, nie cierp w milczeniu, proś o pomoc.

Bądź silna na ile możesz, jak jest Ci źle to mów to lekarzom, mocno Cię przytulam dzielna dziewczyno :tull:
  Temat: syla127 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 56887

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-12-12, 19:57   Temat: syla127 - komentarze
arawis napisał/a:
Nieustannie trzymam kciuki i myślę ciepło o Tobie. Buziaki


Ja też :tull:
  Temat: syla127 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 56887

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-11-11, 07:16   Temat: syla127 - komentarze
syla127 napisał/a:
ja i tak obrałam sobie tą chemię jako mojego przyjaciela do walk


i :trtd: ubij dziada :)
syla127 napisał/a:
wysyłam Wam duuużo uścisków

A my Tobie i dużo sił fizycznych jak i psychicznych.
|przytula|
  Temat: syla127 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 56887

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-11-09, 17:02   Temat: syla127 - komentarze
syla127,
Ja też nieustająco myślę, wspieram wirtualnie i mocno zaciskam kciuki, walcz kochana dziewczyno.
:tull:
  Temat: syla127 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 56887

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-11-04, 18:34   Temat: syla127 - komentarze
syla127,
|przytula| |buziaki|
  Temat: syla127 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 56887

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-10-31, 06:43   Temat: syla127 - komentarze
syla127 napisał/a:
Nie jestem żadną wojowniczką - porostu bardzo, ale to bardzo kocham życie i nie chce jeszcze umierać...

Jesteś dzielną, silną wojowniczką, dzielną kobietą i naszą bohaterką, nie kłóć się z nami :nunu: ;-))
Nie myśl o śmierci, ta paskuda i tak nikogo z nas nie słucha i jak przychodzi moment to i tak bez naszego zaproszenia pojawia się przed naszymi drzwiami, u każdego, po co o niej zatem myśleć, nie zasługuje na to |bezradny|
syla127 napisał/a:
To oczywiste że każda z Was na moim miejscu walczyłaby tak samo !

No tu mogłoby być różnie, trochę wiem po sobie.
syla127 napisał/a:
Ja się postaram ten cud udowodnić z całych sił

A my będziemy ściskać łapska z całych sił, żeby tak się stało :)

fifi007 napisał/a:
To Ty dodajesz sił wszystkim walczącym.

Dokładnie tak.
:tull: |buziaki|
  Temat: syla127 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 56887

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-10-30, 07:22   Temat: syla127 - komentarze
syla127,

Przechodzisz ciężkie leczenie, chemia, radioterapia, szpitale, choroba nie ukrywajmy bardzo ciężka i poważna więc masz prawo źle się czuć, masz prawo do złego stanu psychicznego, masz prawo być
'' przeorana ". Podziwiam mimo wszystko Twoją siłę, Twoją walkę, to, że jest w Tobie tyle ciepła i dobrego serca, że w tym całym Twoim ciężkim życiu potrafisz do nas napisać miłe słowa, pomyśleć o nas.
To my nieustająco myślimy o Tobie wspieramy myślami, modlitwą kto wierzy, dodajemy sił, jesteśmy z Tobą każdego dnia i każdego dnia dodajemy Ci sił do dalszej walki.

Walcz dziewczyno ile dasz radę, pomagaj sobie lekami żebyś jak najmniej odczuwała skutki choroby czy leczenia, nie możesz czegoś robić, nie rób, nic na siłę, chcesz popłakać płacz, chcesz gdzieś wyjść to wyciągnij jakąś koleżankę na spacer, nawet jak to będzie jedno okrążenie wokół bloku.

Nie patrz na to, że schudłaś, że włosy sobie wyszły, to jest rzecz nabyta, jesteś atrakcyjna wewnętrznie, doceniaj to co jest w Tobie piękne, chociażby dobre i wrażliwe serce i ogromna siła i wola walki, odwaga i piękne wnętrze.

Trzymaj się dzielna, silna wojowniczko :tull:
  Temat: syla127 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 56887

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-10-29, 12:20   Temat: syla127 - komentarze
arawis napisał/a:
podejrzewam dużo osób tutaj czeka na wieści od Ciebie

Zgadza się, myślimy, wspieramy, dodajemy sił i trzymamy mocno kciuki
:tull:
  Temat: syla127 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 56887

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-10-21, 22:30   Temat: syla127 - komentarze
syla127,
Nie znam się w tym temacie ale myślę o Tobie, czytam Twój wątek i z całego serca tulę.
Jak nie masz siły trzymać pionu to nie trzymaj, chcesz płakać, płacz, nie musisz być twarda, masz prawo mieć gorszy dzień, gorszy nastrój, złość na wszystko i wszystkich ale masz być twarda wtedy kiedy walczysz o siebie bo stawka jest bardzo wysoka.

:tull:
  Temat: syla127 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 56887

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-10-14, 16:33   Temat: syla127 - komentarze
syla127,

A może jest ktoś, rodzina, przyjaciele, którzy zajęli by się taką pomocą dla Ciebie bo rzeczywiście trochę wymaga to pracy a Ty musisz się oszczędzać.
:tull:
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group