1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pomoc w poprawnym odczytaniu wyników
mike

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 41380

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-08-18, 23:20   Temat: Pomoc w poprawnym odczytaniu wyników
witaj,

musicie mieć lekarza prowadzącego, nie dawaj się zbywać miesięcznymi terminami; jeśli wizyta w bydgoszczy zawiedzie, to dla mnie najlepszy torakochirurg w polsce jest w krakowie w szpitalu im. Jana Pawła II, to dr Olechnowicz (został lekarzem roku woj. małopolskiego parę lat temu). obecnie jest konsultantem, ale gdy zobaczył tomografię mojej mamy nakazał, by następnego dnia zrobiono biopsję, mimo, że inny lekarz z tego samego oddziału godzinę wcześniej zapisał mamę na za 2 tygodnie i powiedział, że z tym można żyć; biopsja wykazała złośliwy nowotwór; doktor cieszy się ogromnym szacunkiem. to jest wzorowy oddział. w tym szpitalu nie ma kolejek, pilne przypadki operują w ciągu kilku dni; można go zaczepić nawet na korytarzu i jeśli akurat nie będzie szedł na operację to na pewno nie odmówi ci konsultacji; wiem, że kraków jest daleko, ale jeśli bydgoszcz zawiedzie, co Tobie lub Wam szkodzi pojechać;
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group